Операція "Маячок": рівненські копи перевіряли, як водії пропускають швидку

Операція "Маячок": рівненські копи перевіряли, як водії пропускають швидку

Операція "Маячок": рівненські копи перевіряли, як водії пропускають швидку
Суспільне Рівне

Шістьох водіїв оштрафували патрульні поліцейські за те, що ті не пропускали машину швидкої допомоги. Такі підсумки операції "Маячок", яку 1 грудня провели у Рівному та на відрізку дороги у напрямку Костополя.

Спільна профілактична операція медиків та патрульних тривала більше двох годин. За те, що не пропускали швидку із увімкненими спецсигналами, на водіїв складали адмінматеріали.

"В основному пояснюють, що не чули, не бачили, не було їм де зупинитися. Намагаємося фіксувати все на відео, щоб пред'явити докази водію, що він дійсно порушив, так як не кожен згідний з своїм правопорушенням. В даному випадку сума штрафу складає 510 гривень, кожен водій має право оскаржити цю постанову протягом 10 днів та сплатити протягом 15, якщо не буде оскарження", – розповів патрульний поліцейський Олександр Черевач.

Що відомо

  • Водії на сарненській трасі не пропускали машину швидкої, яка їхала на ДТП із двома загиблими та двома травмованими. Про цей випадок заявила працівниця "екстренки" і додала, що у дорозі їх навіть двічі підрізали.
  • Сарненську трасу останніх два роки активно ремонтують, вкладаючи нове полотно.
  • Поліція спільно з медиками швидкої наприкінці липня провели операцію "Маячок" вперше за межами обласного центру. Перевіряли водіїв на трасі "Городищі – Рівне – Староконстянтинів". Десяток водіїв не відреагували на сирену та проблискові маячки автомобіля швидкої, на них склали адміністративні протоколи.
  • Один водій не пропустив швидку на одному й тому ж проміжку дороги двічі. За результатами освідування він був тверезим.

Вибір редакції

На початок