Діти в "сорочці": у Рівному жінка народила близнючок в навколоплідній оболонці

Діти в "сорочці": у Рівному жінка народила близнючок в навколоплідній оболонці

Діти в "сорочці": у Рівному жінка народила близнючок в навколоплідній оболонці Суспільне

В обласному перинатальному центрі рівнянка народила близнючок у "сорочці" – це так звана навколоплідна оболонка. Пологи відбулися шляхом кесаревого розтину та методом бережливих пологів. Як розповіли в обласному перинатальному центрі, 32-річна мама та новонароджені дівчатка почувають себе добре.

Випадки, коли дитина народжується у навколоплідній оболонці, трапляються рідко, навіть при проведенні кесаревого розтину, – розповіла заступниця обласного перинатального центру Галина Ковальова. Вага близнят 3 кілограми 80 грамів та 2 кілограми 730 грамів.

"Ці дітки – кожен мав свою плідну оболонку. Зазвичай їх "вскривають" або вони рвуться під час операції. А тут вийшло дуже вдало, вийшло витягнути, щоб матка сама скорочувалась і виштовхувала цю дитинку разом з тією плідною оболонкою", – розповідає Галина Ковальова.

Також, зі слів медиків, оболонка захищає немовлят від зовнішніх подразників.

"Суть методики полягає в бережному розродженні і сама методика народження в плодовому міхурі полягає в тому, що це більш бережно для самого плода. Так, як зберігаються навколоплодові води, навколо шиї і голови плода. В основному ця методика використовується для розродження недоношених плодів та при патологічних пологах", – зазначила начальниця Центру планування сім'ї та репродукції людини Маргарита Цилінська.

Сама вагітність була проблемною, – кажуть в перинатальному центрі.

"Тому була проведена під час пологів така методика. Жінка себе почуває чудово. Дітки з хорошими балами АпгарСистема швидкої оцінки новонародженого малюка для вирішення подальших реанімаційних процедур., операція пройшла успішно. Дітки і мама почувають себе чудово", – додала спеціалістка.

Назвали дівчаток Мирославою та Маргаритою.

На Facebook-сторінці перинатального центру опублікували світлину новонародженої, однак, Суспільне не публікує її в цьому матеріалі з етичних міркувань.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди