Олена Савосіна знімає на відео закулісся житомирського театру. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Олена Савосіна знімає на відео закулісся житомирського театру. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Олена Савосіна знімає на відео закулісся житомирського театру. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ Суспільне Житомир

19-річна Олена Савосіна фотографує та знімає на відео закулісне життя Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги. Розповідаємо подробиці у короткому відео від Суспільного.

"Для мене найголовніше – відчувати людину, яку я фотографую, тоді я розумію, що ми працюємо на одній хвилі. Я дуже багато працювала над тим, щоб поставити вдало світло, створити правильну та гарну композицію", – каже дівчина.

"Це робота, під час якої ти постійно слідкуєш, як виглядає людина в кадрі, контролюєш налаштування фотоапарата. Потрібно фіксувати одразу декілька речей, щоб створити справді вдалий кадр".

До театру Олена прийшла зробити фото і відео для своєї курсової роботи. "Коли вона мені показала цю роботу, то виявилося, що вона дуже атмосферна. Цю роботу я використовувала в ювілейній програмі до 75-річчя театру. Вона вміє так розчинитися в театрі, що не видно, коли вона працює, а потім вона вже видає результат", – розповідає Наталія Тімошкіна, головна режисерка театру.

Наразі Олена опановує професію режисера. Дівчина розповіла, що хоче більш досконало пізнати театральне мистецтво.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше