Форвард Динамо Русин: Голи у ворота Зорі не святкуватиму

Форвард Динамо Русин: Голи у ворота Зорі не святкуватиму

Форвард Динамо Русин: Голи у ворота Зорі не святкуватиму Динамо Київ. Facebook

Після повернення з піврічної оренди до луганської Зорі нападник Динамо Назарій Русин розповів про свої очікування на другу половину сезону та цілі в столичному клубі.

10 січня форвард вже провів тренування разом з колегами по команді після відпустки.

"Я добре відпочив і стаю до роботи з хорошим настроєм.  Хочу не лише пробитися до основного складу Динамо, а й стати лідером команди. Це головне завдання для мене.", - передає слова Русина офіційний сайт киян.

Також він прокоментував майбутню суперечку зі своїм колишнім клубом за потрапляння до Ліги чемпіонів та стосунки з ексодноклубниками.

"Думаю, що Динамо вдасться завоювати срібні медалі. А що стосується Зорі, то скажу так: на полі ми суперники, а поза полем - друзі. Навіть якщо я гратиму проти луганців, буду викладатися на всі сто відсотків. На полі для мене зараз існує лише Динамо. Чи буду святкувати гол, якщо заб’ю Зорі? Ні, не буду. " - заявив нападник.

Як відомо:

  • Від серпня 2019-го Назарій Русин виступав за луганську Зорю на правах оренди. За цей період відзначився 5-ма голами в УПЛ та 2-ма - у кваліфікації Ліги Європи.
  • У грудні 2019 року Динамо, яке переживало брак форвардів, скористалося опцією дострокового повернення футболіста з оренди. Зимові тренувальні збори Русин проведе з основною командою.
Категорії