МБК "Миколаїв" став чвертьфіналістом Кубка України

МБК "Миколаїв" став чвертьфіналістом Кубка України ФБУ

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу МБК "Миколаїв" на домашньому паркеті вдруге переміг одеський "БІПА-СДЮСШОР" – 102 : 54.

Першу чверть команди закінчили з рахунком 29 : 9. На велику перерву господарі паркету пішли з 26-очковою перевагою – 52 : 26.

У третій чверті "корабели" продовжили нарощувати різницю в рахунку відставання 76 : 37.

В останній десятихвилинці баскетболісти "Миколаєва" збільшили свою перевагу і суддя зафіксував остаточний рахунок у зустрічі 102 : 54.

Підопічні Валентина Берестнєва завдяки цій перемозі вийшли до чвертьфіналу кубкового турніру. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст "Миколаєва" Нейтан Едріан, який здобув 18 очок та зробив вісім підбирань.

Наступну гру "корабели" зіграють 11 грудня на виїзді проти "Київ-Баскету".