Україна завоювала чотири медалі на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики

Україна завоювала чотири медалі на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики ukraine-rg.com.ua

В українок друге місце в медальному заліку.

Україна заробила чотири медалі на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики, який проходив у Києві.

Дві золоті медалі заробили в командній дисципліні та у вправі з п'ятьма м'ячами. "Срібло" отримали у вправі з трьома обручами та чотирма булавами. "Бронзу" взяли в командній першості.

Українські гімназистки стали переможницями фіналу з п'ятьма м'ячами (35,350). Друге місце посіли ізраїльтянки (34,450), а бронзу вибороли естонки (32,800).

У вправі з обручами і булавами українки припустилися двох серйозних помилок, що позначилося на підсумковому результаті - 31,150 і срібло в цьому виді. Історичне "золото" завоювала Туреччина (31,150), а на бронзову сходинку п'єдесталу піднялися азербайджанки (30,650).

Загальний медальний залік

1. Ізраїль - 2 "золото", 2 "срібло", 0 "бронза" (4 загалом)
  2. Україна - 2 "золото", 1 "срібло", 1 "бронза" (4 загалом)
  3. Туреччина - 1 "золото", 0 "срібло", 0 "бронза" (1 загалом)
  4. Азербайджан - 0 "золото", 1 "срібло", 2 "бронза" (3 загалом)
  5. Білорусь - 0 "золото", 1 "срібло", 1 "бронза" (2 загалом)
  6. Естонія - 0 "золото", 0 "срібло", 1 "бронза" (1 загалом)
  7. Болгарія - 0 "золото", 0 "срібло", 0 "бронза" (0 загалом)
  8. Угорщина - 0 "золото", 0 "срібло", 0 "бронза" (0 загалом)

• Україна вдруге в історії приймає чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Уперше це трапилося у 2004 році.
  • Євро-2020 з художньої гімнастики в Києві пропускають збірні Росії, Італії, Польщі, у групових змаганнях не виступатиме Болгарія.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс