“Альянс” з Сумщини у Дніпрі святкував перемогу

“Альянс” з Сумщини у Дніпрі святкував перемогу Спорт Дніпропетровської області

Матч чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги між командами з Сумщини та Дніпропетровщини відбувся 29 листопада.

“ВПК-Арго” з Шевченківки та липоводолинський “Альянс” грали на стадіоні “Метеор” у Дніпрі.

Перший тайм матчу завершився внічию. На гол липоводолинця Миколи Агапова “ВПК-Агро” відповів влучним ударом Микола Ляшенко. Після перерви (на 71-ій хвилині гри) господарі залишились в меншості, чим скористався “Альянс”. Команда забила на 81-й (з пенальті) та 86-тій хвилинах гри. Відзначились Сергій Загинайлов та Микола Агапов.

У підсумку 3:1 - на користь “Альянсу”, який як мінімум до 30 листопада піднявся на дев’яте місце у турнірній таблиці (у 13-ти матчах має 20 очок).

• У виїзному матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги "Альянс" з Липової Долини переміг "Кремень" з Кременчука.
  • У матчі чемпіонату України “Альянс” з Сумщини переміг рівненський “Верес”.