Де та коли дивитися фінал Дитячого Євробачння

Де та коли дивитися фінал Дитячого Євробачння

Де та коли дивитися фінал Дитячого Євробачння @junioreurovisionofficial

29 листопада, у неділю, у Варшаві відбудеться фінал Дитячого Євробачення-2020. У пісенному конкурсі під номером 11 виступить представник від України – Олександр Балабанов з піснею "Відкривай". Трансляція розпочнеться о 18:00 за київським часом.

Як зазначено на офіційному сайті Євробачення, до початку фінального конкурсу можна проголосувати за трьох виконавців, включно з представником своєї країни.

У зв’язку з пандемією коронавірусу цьогорічний конкурс відбудеться у змішаному форматі. Зокрема на сцені троє ведучих вестимуть фінальний концерт, утім всі виступи учасників транслюватимуться у запису.

Після показу виступів усіх 12-ти виконавців, глядачі ще раз матимуть змогу упродовж п'ятнадцяти хвилин проголосувати в онлайн-режимі за своїх фаворитів. Після цього бали від професійного журі й нараховані в результаті онлайн-голосування буде об'єднано і названо переможця конкурсу.

Глядачі телеканалів UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, а також регіональних суспільних телеканалів (крім супутникових) можуть дивитися конкурс у прямому ефірі. Прихильники діджиталу зможуть подивитися Гранд-фінал на таких ресурсах:

Читайте також

Учасника України на Дитячому Євробаченні зобразили на поштовій марці

Що відомо

  • Українська делегація нещодавно побувала у Варшаві, де Олександр Балабанов записав свій виступ на сцені Дитячого Євробачення-2020. Телеглядачі побачать виступ під час фіналу пісенного конкурсу 29 листопада на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.
  • Дитяче євробачення 2020 – вісімнадцяте видання щорічного конкурсу пісні Євробачення, організованого Telewizja Polska та Європейським союзом мовлення. Він відбудеться 29 листопада у Варшаві
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше