Британський піаніст зіграв для тайських мавп, аби ті менше нервували через відсутність туристів

Британський піаніст зіграв для тайських мавп, аби ті менше нервували через відсутність туристів

Британський піаніст зіграв для тайських мавп, аби ті менше нервували через відсутність туристів Paul Barton

Британський піаніст Пол Бартон дав кілька концертів в тайській провінції Лопбурі. Він зіграв для мавп, оскільки в умовах пандемії та відсутності туристів вони почали голодувати.

Як повідомило регіональне видання Yorkshire Evening Post, через пандемію тварини голодують, оскільки в країну не приїжджають туристи, які їх підгодовували. Своїми концертами Бартон хотів знизити рівень стресу у макак і привернути увагу людей до їхніх проблем.

Британський піаніст зіграв для тайських мавп, щоб вони менше нервували через відсутність туристівPaul Barton

"Нам потрібно докласти зусиль аби вони правильно харчувалися. А коли вони почнуть добре їсти, то стануть спокійними і неагресивними", - вважає Пол.

Піаністу 59 років, він вже давно живе в Таїланді. Для мавп він зіграв в стародавньому індуїстському храмі, господарському магазині й покинутому кінотеатрі. Глядачі сиділи у нього на голові та стрибали по піаніно.

Британський піаніст зіграв для тайських мавп, щоб вони менше нервували через відсутність туристівPaul Barton

"Можливо, музика може зіграти роль в процесі реабілітації", - сказав Пол.

Піаніст грав мавпам "Зелені рукава", сонати Бетховена і "Щоденник любові" Майкла Наймана. Перш ніж почати грати музику для мавп, Пол понад десять років грав Баха, Шуберта, Шопена і Бетховена слонам в притулках.

Храм Пра Пранг Сам Йот був побудований у 13 столітті. До пандемії він був популярним туристичним місцем, в якому проживає велика популяція мавп. Мешканці міста не заперечували проти присутності тварин, оскільки ті вважалися живими представниками індуїстського бога Ханумана і за віруванням є символом удачі.

За підрахунками станом на кінець вересня цього року в провінції Лопбурі налічувалося понад 9000 мавп.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше