Перший етап Кубка світу-2020/21 в Контіолахті: хто не візьме участь та чому

Перший етап Кубка світу-2020/21 в Контіолахті: хто не візьме участь та чому

Перший етап Кубка світу-2020/21 в Контіолахті: хто не візьме участь та чому АР

Хто з біатлоністів не зможе взяти участь у стартах в Контіолахті.

Новий сезон у Кубку світу з біатлону 2020/21 стартує вже в суботу, 28-го листопада. Перший етап проходитиме у фінському Контіолахті, однак, не всі спортсмени зможуть взяти у стартах.

Загалом, у восьми збірних зафіксовані випадки зараження на коронавірус.

Суспільне Спорт обговорить усі перипетії та передумови до старту нового біатлонного сезону-2020/21 у вечірній студії.

У яких збірних є хворі на коронавірус

Під час другої хвилі позитивні тести здали представники збірної Румунії та Франції. Усі, хто отримав позитивні результати, - ізольовані.

Місцеві органи охорони здоров'я у Фінляндії дозволили не відправляти усю збірну Франції на карантин. Справа у тому, що особа, тест якої показав позитивний результат, уже перехворіла коронавірусом.

А під час першої хвилі тестування коронавірус знайшли у складі Росії, Латвії та Молдови. IBU не називає прізвища інфікованих членів команд.

Однак відомо, що у росіян позитивний тест на коронавірус здав Антон Бабіков. Його та Євгенія Гаранічєва не допустять до перших гонок. Останній - пропускатиме перший етап через те, що є сусідом Бабікова по кімнаті.

Загалом, із Росії зняли карантинні обмеження, як і зі збірної Франції, тому, ті, хто отримав негативні результати тестів, зможуть взяти участь у стартах у Контіолахті.

Також дві словацькі біатлоністки Пауліна та Івона Фіалкові пропустять перший етап Кубка світу у фінському Контіолахті через коронавірус. Спортсменки знаходяться на карантині в Швеції. Вони контактували з сервісменом команди, у якого був виявлений COVID-19.

Польща та Італія також мають проблеми в своєму складі. Наразі учасники цих збірних, котрі отримали позитивні результати та ті, хто контактував із інфікованими - ізольовані. Рішення щодо подальшої участі Польщі та Італії ухвалюватимуть органи охорони здоров'я Фінляндії. Про це повідомив Міжнародний союз біатлоністів.

Італієць Домінік Віндіш пояснив, чому він пропустить перший етап Кубка світу у Фінляндії. За його словами, перший тест на коронавірус, який він здав - дав позитивний результат. Однак, через "дивний" тест він здав ще одну пробу на COVID-19, однак, результ ще невідомий.

Вже цими вихідними пройдуть гонки першого етапу Кубка світу з біатлону. Відомо, хто від України братиме участь у першій гонці сезону.

Через стан здоров'я зі складу збірної України випав Сергій Семенов, який повернувся до Києва для проходження медобстеження. Поза заявкою на цей старт залишилися Валентина Семеренко (у жінок) та Тарас Лесюк (у чоловіків).

Читайте також: Чемпіонат України відбудеться на новій арені в Буковелі: дати змагань

Календар етапу №1 Кубка світу. Контіолахті, Фінляндія

  • Субота, 28 листопада, 12:00. Чоловіки, індивідуальна гонка (20 км)
  • Субота, 28 листопада, 15:20. Жінки, індивідуальна гонка (15 км)
  • Неділя, 29 листопада, 11:30. Чоловіки, спринт (10 км)
  • Неділя, 29 листопада, 14:40. Жінки, спринт (7,5 км)

Збірні, що уже оголосили склади на перші етапи

Детальніше про календар, розклад та дати етапів Кубка світу з біатлону-2020/21 - тут.

Що ще потрібно знати

  • Старти в Контіолахті пройдуть, як і усі інші етапи до чемпіонату світу – за порожніх трибун.
  • Міжнародний союз біатлоністів (IBU) вніс зміни до правил на сезон 2020/21. Деякі норми несуть тимчасовий характер, а деякі стануть постійними.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс