Студія для дорослих балерин у Дніпрі. СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО

Студія для дорослих балерин у Дніпрі. СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО

Студія для дорослих балерин у Дніпрі. СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО

У Дніпрі працює студія для дорослих балерин, у якій немає обмежень у віці для охочих танцювати. До неї ходять дівчата та жінки, які займаються балетом не з дитинства. Студія працює більше чотирьох років. 10-15 балерин тренуються кілька разів на тиждень. Як проходять заняття та чому жінки вирішують зайнятися балетом у свідомому віці – у нашому короткому відео.

Ірина Соколова почала займатися балетом.у 62 роки. Розповідає, що це була її дитяча мрія. На заняття ходить вже 4 роки. Оголошення про набір побачила випадково. Привабило те, що не було вікових обмежень. Ірина каже, починати було неважко, тому що балет її захоплював.

"Це вже інше якесь паралельне життя, якщо порівняти з нашим побутом – робота, дім, робота, дім. Тут все ж таки є якась летючість, у балеті є навіть таємничість. Коли я тут роблю якісь рухи, дуже красиві, плавні, чаруючі, то я згадую своє дитинство, коли я дивилась по маленькому телевізору виступи Уланової і Плісецької, і ця магія, вона назавжди, на все життя залишилась зі мною", – розповідає Ірина.

Студію для дорослих балерин, яка працює вже 4 роки, відкрила Поліна Бадаква. У неї технічна освіта, але вона з дитинства мріяла займатись балетом, тому й вирішила повернутись до танцю. Зараз студію відвідують 10-15 дорослих балерин – тренуються 3-4 рази на тиждень.

"Балет, на відміну від багатьох інших занять фізичних, от якось всі ставляться до цього як до фізичного. Мовляв, підемо на балет, будемо тренуватися, рухатися фізично. Але балет не тільки фізичний, а й дуже духовний процес. І хай як це голосно звучить, але це дійсно так. Деякі тут втілюють свої мрії – дитячі або дорослі", – ділиться емоціями Поліна.

Дивіться також

"Гуцулка Ксеня": історія довоєнного танго

"Києве мій": історія від вальсу до гімну

Культові пісні Володимира Івасюка

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше