АЕК - "Зоря" 0:3. Відео огляд матчу

АЕК - "Зоря" 0:3. Відео огляд матчу АР

Хайлайти матчу АЕК - "Зоря".

"Зоря" в Лізі Європи здобула першу перемогу в чотирьох матчах групового етапу. Після розгромної поразки від "Лестера" в Англії, програшу "Бразі" та домашньому розгрому від АЕКа, команда Віктора Скрипника відправилася до Греції.

Результат АЕК - "Зоря" 0:3 на користь гостей. "Зоря" всі три голи забила в другому таймі після того, як греки залишилися в меншості: на 49-й хвилині Євген Шахов отримав друге попередження у матчі.

Команди порівну володіли м'ячем, а луганці менше били по воротах за суперника: 15:10 за ударами на користь АЕКа.

Як "Зоря" громила АЕК. Відео огляд матчу АЕК - "Зоря"

Турнірна ситуація в групі G

1. "Лестер" (Англія) - 10 очок, 12:4 - забиті та пропущені голи (4 зіграних матчі)
  2. "Брага" (Португалія) - 7 очок, 8:8 (4)
  3. АЕК (Греція) - 3 очки, 5:9 (4)
  4. "Зоря" (Україна) - 3 очки, 5:9 (4)
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс