"Черкасиводоканал" шукає молодих працівників

"Черкасиводоканал" шукає молодих працівників

"Черкасиводоканал" шукає молодих працівників Суспільне Черкаси

Пів сотні працівників потребує комунальне підприємство “Черкасиводоканал”. Про це Суспільному розповів директор Сергій Овчаренко. За його словами, підприємство недоукомплектоване слюсарями-ремонтниками, електриками, електромонтерами та сантехніками.

Нині на підприємство “Черкасиводоканал” потрібно 50 працівників. За словами Сергія Овчаренка, шукають молодих робітників:

"На нашому підприємстві нині більшість працівників – люди, яким зараз далеко за 40-50 років. Ми хочемо, щоб колектив омолоджувався, щоб випускники, які закінчують навчальні заклади, приходили до нас на роботу".

"Черкасиводоканал" шукає молодих працівниківСуспільне Черкаси

Зі слів директора, працівників шукають у закладах освіти, але лише невеликий відсоток студентів приходить працювати на підприємство після закінчення навчального процесу.Сергій Овчаренко зазначив, що угод між закладами освіти та підприємством не укладають:

"Ми не бачимо необхідності фінансувати проєкти, які в результаті можуть бути не реалізовані. Були такі приклади, що оплачували навчання, підписували договори, а потім студенти знаходили шляхи для того, щоб не виконувати ці умови і не відпрацьовувати ті кошти, які витратило підприємство".

Працівник підприємства Денис Бондаренко тут працює електромонтером. Хлопець закінчив політехнічний технікум і працює за отриманою спеціальністю.

“Я працевлаштувався через центр зайнятості, там мені дали направлення сюди. Зараз я працюю офіційно, за дипломом технікуму”, – зазначив він.

"Черкасиводоканал" шукає молодих працівниківСуспільне Черкаси

Зі слів директора Черкаського вищого професійного училища Олександра Саюна, роботодавці придивляються до потенційних робітників під час навчання. Випускники ж послугами центру зайнятості не користуються:

"У нашому закладі є регіональне замовлення, яке затверджено розпорядженням ОДА за погодженням із Черкаською міською радою. Зазвичай наші робітники ідуть переважно на черкаські комунальні заклади. Практично 100% студентів працевлаштовуються".

"Черкасиводоканал" шукає молодих працівниківСуспільне Черкаси

Випускники профтехучилищ, зі слів директорки Черкаського міського центру зайнятості Оксани Щербак, не є клієнтами установи:

"Вони працевлаштовуються за набутими професіями, роботодавці замовляють кадри у навчальних закладах. Ми паралельно із навчальними закладами працюємо над укомплектуванням таких вакансій, створюємо інформаційні центри у навчальних закладах".

Зі слів Оксани Щербак, найчастіше до центру зайнятості звертаються саме випускники закладів вищої освіти, а фахівці робітничих спеціальностей працевлаштовуються самостійно.

Авторка Ірина Філенко

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди