Девід Лінч проведе онлайн-концерт з Кеті Перрі, Стінгом і Г'ю Джекманом

Девід Лінч проведе онлайн-концерт з Кеті Перрі, Стінгом і Г'ю Джекманом

Девід Лінч проведе онлайн-концерт з Кеті Перрі, Стінгом і Г'ю Джекманом

3 грудня Фонд Девіда Лінча проведе безкоштовний віртуальний концерт під назвою "Meditate America" (Америка медитує). У заході візьмуть участь різні музиканти, зокрема Kesha, Елвіс Костелло і Стінг.

Мета заходу – розповісти про користь трансцендентальної медитації, яку сам Лінч практикує вже багато років, і підтримати тих, хто знаходиться у групі ризику через пандемію коронавірусу, зокрема медпрацівників і членів їх сімей.

Ведучими події стануть Джордж Стефанопулос з програми "This Week", телеведуча ранкового шоу "Good Morning America" Робін Робертс і головний медичний кореспондент телеканалу "ABC" доктор Дженніфер Ештон.

Також на онлайн-заході виступить Кеті Перрі – співачка дасть інтерв'ю голлівудському акторові Г'ю Джекману та розповість про материнство та медитацію. Серед інших виконавців будуть співачка-піснярка Анжеліка Кіджі та Бруклінський молодіжний хор.

Концерт відбудеться 3 грудня. Зареєструватися на нього можна за посиланням.

Нагадаємо, що з 20 по 28 листопада проходить онлайн-кінофестиваль "Кінокульт", на сайті якого можна безкоштовно побачити 18 українських короткометражних фільмів і віддати свій голос за найкращі стрічки.

Що відомо

  • Девід Лінч – американський режисер незалежного кіно, володар премій "Золота пальмова гілка" і "Золотий лев" за внесок у світовий кінематограф. Автор фільмів "Малголленд Драйв", "Синій оксамит", "Загублене шосе" і культового серіалу "Твін Пікс".
  • Фонд Девіда Лінча був заснований в липні 2005 року як некомерційна освітня організація, що надає молодим людям з усього світу можливість навчитися трансцедентальній медитації.
  • Трансцендентальна медитація – це особлива медитативна техніка, яка мобілізує приховані ресурси мозку, пробуджує творчі здібності, знижує стрес і тривожність, розвиває особистість.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше