У Житомирі центру реабілітації дітей з інвалідністю дозволили відновити роботу

У Житомирі центру реабілітації дітей з інвалідністю дозволили відновити роботу

У Житомирі центру реабілітації дітей з інвалідністю дозволили відновити роботу Суспільне Житомир

25 листопада у Житомирі виконавчий комітет дозволив відновити роботу міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. Свою роботу центр припинив 3 листопада, коли Житомир віднесли до червоної зони епіднебезпеки.

Про це Суспільному розповіла директорка міського департаменту соціальної політики Вікторія Краснопір. За її словами, під час карантину в міському центрі реабілітації для дітей з інвалідністю заняття відбуватимуться в групах по дві-три дітини або індивідуально з дотриманням протиепідемічних заходів:

"Виконавчим комітетом було підтримано клопотання центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю і знято обмеження. Пов’язано це з тим, що комплексна реабілітація має здійснюватися відповідно до індивідуальної програми безперервно, щоб навички у дитинки закріплювалися і дитинка розвивалась далі. Діти будуть розведені в часі, розведені в кабінетах і за наявності всіх засобів дезінфекції, маскового режиму ми впевнені, що ці послуги будуть надаватись безпечно. Якщо все буде добре і все складеться, то наприкінці року ми отримаємо автомобіль для перевезення дітей з інвалідністю і один автомобіль ми хочемо спрямувати саме в цей центр комплексної реабілітації. Тоді і перевезення в нас будуть також безпечними".

У Житомирі центру реабілітації дітей з інвалідністю дозволили відновити роботуСуспільне Житомир

У Житомирі центру реабілітації дітей з інвалідністю дозволили відновити роботу

Методистка центру реабілітації для дітей з інвалідністю Тетяна Рясновська каже, що протягом 2020 року реабілітацію пройшли близько 300 дітей:

"Специфічна категорія отримувачів послуг, які обслуговуються в центрі комплексної реабілітації, полягає в тому, що основним принципом, який є важливим в дотриманні забезпечення їх реабілітаційним процесом – це принцип системності і комплексності. Тому будь-які тривалі перерви у цьому процесі несуть негативне значення. Сьогодні ми почали анкетування батьків, більшість з них виявили бажання відновлення процесу. Більшість цих діток не мають активного соціального контакту і їх соціальне життя обмежуються квартирою. Саме тому ми виявили таку ініціативу. І центр комплексної реабілітації звернувся до департаменту соціальної політики з клопотанням щодо можливості відновлення нашої роботи".

Авторка: Аліна Домбровська

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди