UA: КУЛЬТУРА показала прем’єру вистави "Дикого театру" "Нові шрами"

UA: КУЛЬТУРА показала прем’єру вистави "Дикого театру" "Нові шрами"

UA: КУЛЬТУРА показала прем’єру вистави "Дикого театру" "Нові шрами"

25 листопада відбулась прем’єра оновленої вистави "Дикого театру" "Нові шрами" про реальні історії насильства над жінками. Або дивіться її на сайті "Суспільне Культура" у розділі "Онлайн" 29 листопада о 22:05.

Показ відбувся спільно з організацією ООН в Україні в межах Всесвітньої кампанії "16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства". Вперше вистава була поставлена на сцені "Дикого театру" у 2019 році під назвою "Шрами".

Оновлена вистава "Нові шрами" має інтерактивну форму, де глядачі можуть впливати на сюжет. Кожен охочий обирав дії героїнь і від їхнього вибору залежав подальший перебіг подій.

Для команди проєкту важливо, щоб постраждалі не боялись говорити, щоб шрами – загоювалися, і щоб усі ми жили в суспільстві, що не толерує насильство.

Що відомо

  • "Шрами" — історії насильства над жінками, засновані на реальних подіях, про які не можна мовчати. Це про жінок, які отримали душевні та фізичні рани, що так і не загоїлися. 
  • Проєкт "16 Днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства" почався у 2019 році й отримав продовження через наслідки локдауну у всьому світі і їхній вплив на підвищення рівня насильства щодо жінок.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше