Як нараховуються доплати працівникам швидкої, які виїжджають на випадки з COVID-19 на Запоріжжі

Як нараховуються доплати працівникам швидкої, які виїжджають на випадки з COVID-19 на Запоріжжі

Як нараховуються доплати працівникам швидкої, які виїжджають на випадки з COVID-19 на Запоріжжі zp.gov.ua

У Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф пояснили механізм формування надбавок співробітникам швидкої допомоги, які виїжджають на виклики до хворих із підозрою на COVID-19.

Приводом для роз'яснень стала нещодавня скарга водія швидкої на те, що він не отримав відповідні доплати. На брифінгу для преси 24 листопада пояснили, що при кожному виклику оформлюють картку, в якій вказують діагноз. За цими картами формується кількість викликів, які бригада зробила за добу. Відповідно до цих даних вираховують скільки медики працювали з хворими на COVID-19. Далі аналізують чи був контакт водія з хворим, чи контактувала лише бригада. Дані щодо кожного фельдшера, лікаря, молодшого медпрацівника та водія за місяць підсумовують і відповідно нараховують доплату.

Директор Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Костянтин Малашенко каже, що подібне рішення було ухвалення на нараді профспілок і адміністрації. "Навіть підозри на COVID-19, мають оплачуватися, адже ми не знаємо, ковідний цей пацієнт, чи ні. Всі підозрілі випадки будуть віднесені до категорії ковідних, і виплати будуть здійснюватися."

Однак, за словами Костянтина Малашенка, через те, що кількість таких випадків значно зросла, було ухвалене рішення про градацію виплат, залежно від кількості викликів: "Тобто, від 1 до 10 – це 100 %, від 10 до 20 – 200 % і, відповідно, 300 % - це максимальна доплата тим бригадам, які постійно працюють із ковідними хворими, постійно виїжджають на виклики та підозри щодо COVID-19,"- пояснив Костянтин Малашенко.

У жовтні кількість випадків, за які були нараховані доплати, зросла більше, ніж утричі. 1350 співробітників із 2000 виїзних отримали надбавки різного ступеню, відповідно до своїх посадових окладів.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди