У Кропивницькому збирають теплі речі для військових

У Кропивницькому збирають теплі речі для військових

У Кропивницькому збирають теплі речі для військових
Суспільне: Кропивницький

У банку одягу у Кропивницькому збирають теплі речі для військових. Зібране відвезуть бійцям у Донецьку область учасники міського осередку ”Української військової організації” – розповів її керівник Олександр Скляревський. Ця громадська організація допомагає бійцям та їх рідним.

Кропивничанка Світлана Мартинова принесла для військових одяг свого сина Про збір речей дізналась із соціальної мережі: ”Нам тут добре, ми – в теплі й добрі. Вони нас захищають, і в таких умовах можуть бути, що і холодно, і голодно”.

За словами кропивничанки Тетяни Федоренко, яка допомагає фасувати речі в банку одягу, частину речей, які назбирали, передали ”Українській військовій організації”: ”Матраци, тепла ковдра, тепла білизна, куртки, спортивні костюми”.

Читайте також: У Кропивницькому збирають продукти для військових на передову.
У Кропивницькому збирають теплі речі для військових
У Кропивницькому збирають теплі речі для військових. Суспільне: Кропивницький

Везтиме зібрані речі бійцям на Схід Олександр Скляревський. За його словами на фронт їздять щомісяця: ”Наближається зима, готуємося 5 грудня їхати до наших воїнів в Широкине Донецької області”.

Учасник ”Української військової організації” Олександр Гоцуляк розповів, що військови потрібні декілька комплектів одягу: ”З власного досвіду знаю, штанів має бути 3-4, а то і 5. Одні мокрі, одні сохнуть. Ремонтуючи техніку, одяг забруднюється, прати там немає де і немає чим”.

Збиратимуть речі для бійців у банку одягу до 3 грудня. Речі відвезуть добровольчим батальйонам.

Що відомо

  • Банк речей на вулиці Вокзальна, 27 у Кропивницькому працює у вівторок та четвер з 12:00 до 14:00. Долучитися до збору речей можуть усі охочі.
  • Кропивничанки створили банк одягу, щоб оновлювати гардероб без грошей.

Вибір редакції

На початок