Облвиборчком готується до скликання першої сесії новообраної Харківської облради

Облвиборчком готується до скликання першої сесії новообраної Харківської облради

Облвиборчком готується до скликання першої сесії новообраної Харківської облради

Дату першої сесії Харківської обласної ради VIII скликання мають затвердити на засіданні обласної виборчої комісії 24 листопада. Попередньо розглядається 4 грудня.

Про це Суспільному розповіла голова Харківської обласної територіальної виборчої комісії Валерія Копоруліна.

За її словами, 24 листопада обласна виборча комісія мала зустріч з представниками п'яти партій, які перемогли на виборах до обласної ради. Обговорювали організаційні питання.

"Дату ще не затвердили, але попередньо обговорили 4 грудня. Тепер партії у штабах це обговорять, і ввечері комісія буде голосувати", — сказала Копоруліна.

Дотепер обласна виборча комісія зареєструвала 97 зі 120 депутатів обласної ради VIII скликання. Від обранців надійшло ще 17 заяв, які планують розглянути 24 листопада.

Що відомо

  • 6 листопада Харківська обласна ТВК оголосила список обраних депутатів до Харківської облради за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. До облради нового скликання пройшли партії: "Блок Кернеса — Успішний Харків", "Опозиційна платформа — За життя", "Слуга народу ", "Блок Світличної "Разом!" та "Європейська солідарність".
  • Підсумковий протокол виборів до Харківської міськради двічі оскаржували в суді. На питання, коли комісія складатиме новий протокол з результатами виборів до міськради, 20 листопада голова ТВК Ольга Мозгова відповіла: "Коли прийде час, будемо складати. Коли всі дії стосовно судів, закінчаться".
На початок