Як українці оцінюють ситуацію у країні. Дані Центру Разумкова

Як українці оцінюють ситуацію у країні. Дані Центру Разумкова

Опитування
Як українці оцінюють ситуацію у країні. Дані Центру Разумкова
УНІАН

Понад 17% українців вважають, що події в країні розвиваються у правильному напрямку, а 65,5% мають з цього приводу протилежну думку.

Про це свідчать результати опитування соціологічної служби Центру Разумкова.

"17,5% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, 65,5% — що події розвиваються в неправильному напрямі (решта опитаних не змогли визначитися з відповіддю)", - йдеться у повідомленні.

Також 19,5% українців вірять, що Україна здатна подолати проблеми, які існують у країні, протягом найближчих кількох років. 50% вважають, що це вдасця зробити у більш віддаленій перспективі, а 20% переконані, що країна не здатна подолати існуючі проблеми. Решта опитаних не визначилися з відповіддю на це запитання.

Як українці оцінюють ситуацію у країні. Дані Рейтингу
Як українці оцінюють ситуацію у країні. Дані Рейтингу. Скріншот
Читайте також: Думки українців щодо продажу землі розділились майже порівну

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Вибір редакції

На початок