Президент призначив головою Сумської ОДА Василя Хому

Президент призначив головою Сумської ОДА Василя Хому

Президент призначив головою Сумської ОДА Василя Хому
ТСН

Головою Сумської обласної державної адміністрації призначили Василя Хому. Про це йдеться в указі Президента України №509/2020 від 23 листопада.

Суспільне розповідало, що його кандидатуру погодили на засіданні уряду 11 листопада.

Що відомо про Василя Хому

Василь Хома працював керівником апарату Харківської облдержадміністрації за часів Михайла Добкіна, а потім був заступником його наступника - Ігоря Балути. Посадовець міг підпасти під дію закону про люстрацію, але заяву на звільнення подав раніше, ніж закон набрав чинності. Очолював Антикризовий центр з підтримки сімей загиблих та забезпечення роботи Урядової комісії, яка розслідувала причини авіакатастрофи літака “Боїнг-777” улітку 2014 року.

За інформацією Youcontrol, Василь Хома є кінцевим бенефіціарієм ТОВ “Харківський обласний оптовий ринок сільськогосподарської продукції”, директором якого є Ірина Хома.

Був заступником голови Харківської обласної організації Партії Регіонів.

У декларації за 2019 рік Василь Хома вказав 50 земельних ділянок, які перебувають у власності родини, коштовні годинники та зброю. Документ має 43 сторінки.

Що відомо

  • Президент своїм указом від 5-го листопада звільнив з посади голову Сумської облдержадміністрації Романа Грищенка. В указі йдеться, що звільнено очільника області "згідно з поданою ним заявою".

Вибір редакції

На початок