Україна виграла три медалі на молодіжному Євро з сучасного п'ятиборства

Повний комплект нагород.

Збірна України з сучасного п'ятиборства виграла три медалі на молодіжному чемпіонаті Європи, який проходив у Польщі. Такий результат дозволив українцям фінішувати на другому місці у медальному заліку.

Свої медалі України здобула у змішаній естафеті - "золото", а також у командних заліках: "срібло" у чоловіків, "бронза" - у жінок.

"Золото" у змішаній естафеті для України вибороли Кирим Шехмаметьєв та Ірина Кубрак. У фехтуванні пара стала першою, у плаванні - друге командне місце, а у конкурі - шосте. Перед останньою дисципліною (лазер-раном) в української пари була доволі комфортна перевага в понад 30 очок.

Однак Кирим та Ірина ледь не втратили її повністю - на фініші вони на кілька секунд випередили основних суперників. Між першим та другим місце у фінішному протоколі лише 7 очок різниці. Ще одна пара українців, Ірина Бойченюк та Владислав Чекан, зайняла шосте місце в таблиці змішаної естафети.

У загальнокомандному чоловічому заліку (сума балів трьох спортсменів, здобутих в індивідуальних змаганнях) Кирим Шехмаметьєв, Гордій Березняков та Олександр Шелест виграли "срібло".

Ірина Кубрак, Ірина Бойченюк та Катерина Борчукова посіли третє місце в жіночій підсумковій таблиці. Кращі командні результати у збірних Чехії та Польщі.

В індивідуальних стартах жоден представник України не зміг піднятися на подіум, хоча шанси були і у чоловіків, і у жінок. Перед заключною дисципліною (лазер-ран) Шехмаметьєв йшов лідером у загальному заліку, а Кубрак - була четвертою у жінок з мінімальним відставанням від лідерок.

Утім, втримати чи відіграти позиції українцям не вдалося. Кирим Шехмаметьєв зрештою фінішував аж п'ятим, Ірина Кубрак - шостою.