Львівські спортсмени вибороли 6 медалей на Кубку України з кульової стрільби

Львівські спортсмени вибороли 6 медалей на Кубку України з кульової стрільби ЛОДА

Львівські спортсмени здобули 6 медалей на Кубку України з пневматичних олімпійських вправ, обійшовши майже сотню спортсменів з різних районів України. Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

У вправі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів володарем Кубку України став львів’янин Олександр Петрів, який представляє Школу вищої спортивної майстерності. Срібним призером у цій вправі став вихованець Львівського фахового коледжу спорту Гліб Кігітов.

В особистих змаганнях серед чоловіків одразу двоє львів’ян опинились серед лідерів. Перше місце посів Святослав Гудзий, друге — Олександр Галкіним.

У вправі ГПО-мікст (гвинтівка, змішані пари) на найвищу сходинку п’єдесталу піднявся дует львівських майстрів Вікторія Царенко та Святослав Гудзий.

Кубок України – це один з етапів відбору кандидатів на участь в чемпіонаті Європи 2021 року. Вже наступного тижня спортсмени вирушать на черговий етап відбору до польського міста Білосток на міжнародні змагання "PolishOpen KALIBER 2020", які розпочнуться 25 листопада.