Незвичайні звуки гурту "Vivienne Mort". СУСПІЛЬНЕ | МУЗИКА

Незвичайні звуки гурту "Vivienne Mort". СУСПІЛЬНЕ | МУЗИКА

Незвичайні звуки гурту "Vivienne Mort". СУСПІЛЬНЕ | МУЗИКА

В альбомі "Досвід" гурт "Vivienne Mort" використав незвичайні звуки: флейти сякухаті, хвилі Мартено та звуки лісу. Більше про альбом і сам гурт дивись у відео Суспільного.

Солістка "Vivienne Mort" Даніела Заюшкіна за освітою диригент, з дитинства займається музикою та захоплюється Бахом. "Я в чотири роки вже почала проявляти себе музично: багато співала, постійно підходила до фортепіано і хотіла щось заграти", – розповідає Даніела.

Vivienne Mort

Даніела Заюшкіна, солістка гурту Vivienne Mort.

Кліп на пісню "Пташечка" знімали далеко поза межами України – в індійському місті Мумбаї. На це солістку надихнуло давнє бажання вирушити до Індії хоча б на місяць із якимось завданням. "Нашу музику слухає Дарія Грей – українка, яка працює режисером у Боллівуді. Вона запропонувала мені стати композитором її фільму, а в мене з'явилась ідея зняти в Індії кліп на "Пташечку", – ділиться спогадами солістка "Vivienne Mort".

У 2020 році альбом "Досвід" номінували на Шевченківську премію. "Я вважаю, що "Vivienne Mort" належить до тих виконавців, які створюють українську культуру. Це люди, які займаються мистецтвом і не бігають до медіа", – розповідає член комітету Національної премії ім.Т.Шевченка Ігор Панасов в ефірі радіо "Культура".

Читайте також

Антологія українського альбому. Vivienne Mort

Свій до свого по своє. Враження від церемонії нагородження лауреатів Шевченківської премії

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше