Музей космосу в Переяславі. СУСПІЛЬНЕ | МУЗЕЇ

Музей космосу в Переяславі. СУСПІЛЬНЕ | МУЗЕЇ

Музей космосу в Переяславі. СУСПІЛЬНЕ | МУЗЕЇ

Наталя з Переяслава з четвертого класу пов’язана з космосом, хоча ніколи не мріяла працювати в космічному музеї. UA:Культура продовжує цикл відеорозповідей про "музейних" людей України. Матеріал Анни Єресько та Олени Зашко. Детальніше про професію Наталі у другому фільмі "Дивовижні музеї та де їх шукати".

Музей космосу — один із тринадцяти тематичних музеїв на великій території Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини в Переяславі. Він знаходиться в дерев’яній церкві святої Параскеви, що переїхала сюди із затопленого селища В’юнище.

Дивовижні музеї та де їх шукати. Музей космосу

Космічні експонати — штучний супутник, місяцехід, величезний орбітальний відсік чи космічний зонд — переважно великогабаритні, саме тому їх і розмістили в будівлі церкви.

Наталя робить все: продає квитки, наглядає за відвідувачами, прибирає приміщення і територію навколо нього. Говорить, що її улюблений експонат — місяцехід.

Музей потребує ремонту, також тут планують оновити експозицію. "Через вологу фарба відшаровується і опадає. Ми з цим боремося віником і шваброю", — жартує Наталя.

Читайте також

Родова козацька церква, де знімали "Вій"

Не виходячи з дому. Добірка онлайн-музеїв з різних частин світу

8 дивовижних музеїв України, які варто відвідати хоча б раз у житті

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше