УЄФА може розглянути справу щодо матчу Швейцарія - Україна в понеділок, 23 листопада

УЄФА може розглянути справу щодо матчу Швейцарія - Україна в понеділок, 23 листопада

УЄФА може розглянути справу щодо матчу Швейцарія - Україна в понеділок, 23 листопада УАФ

Відома ймовірна дата початку розгляду.

Дисциплінарний комітет УЄФА може розглянути справу щодо матчу Швейцарія - Україна уже в понеділок, 23-го листопада. Про це повідомив офіційний сайт УАФ.

Розгляд справи відбудеться після того, як члени комітету проаналізують всі документи обох сторін з цього питання. До п'ятниці, 20 листопада, Україна та Швейцарія мали надати усю вичерпну юридичну інформацію, яка стосувалася скасованого матчу.

Читайте також: "Це хороші новини". Як відреагували швейцарці на присуджену Норвегії технічну поразку в Лізі націй

Одним із аргументів УАФ буде те, що збірна України мала для заявки на матч дозволений мінімум13 здорових футболістів, один з яких - воротар. Загалом в України було 18 гравців з негативними тестами на коронавірус.

Читайте також: "Швейцарці відмовили в проведенні тестів у день гри". Лікар збірної України - про скасований матч

Українська сторона додасть до справи результати ПЛР-тестів української делегації, які команда здала після повернення до Києва в четвер, 19-го листопада. Всі вони були негативні, в тому числі у Жуніора Мораєса та Сергія Кривцова, які раніше здали хибно-позитивні тести в Люцерні.

Дисциплінарний комітет УЄФА може прийняти кілька рішень щодо результату скасованого матчу Швейцарія - Україна: жеребкування результату або технічну поразку одній зі збірних, якщо буде встановлено, що зрив гри відбувся за провини однієї зі сторін.

Раніше повідомлялося про те, що свій вердикт організація винесе вже в п'ятницю, 20-го листопада. Однак офіційний сайт УАФ повідомляє, що УЄФА лише може розглянути справу в понеділок, 23-го листопада.

Читайте також: Україна буде в другому кошику при жеребкуванні відбору на ЧС-2022

Що відбувалося навколо матчу Швейцарія - Україна:

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс