У Вінниці окреслюють межі Пʼятничанського парку

У Вінниці окреслюють межі Пʼятничанського парку

У Вінниці окреслюють межі Пʼятничанського парку

У Вінниці визначають межі П'ятничанського парку, аби передати його частину у користування ендокринологічному центру. Без проєкту з визначення території заклад не може виготовити проектно-кошторисну документацію з благоустрою і ремонту будівель, — розповів головний лікар Пилип Прудиус. Також досі не визначений власник території поза межами центру.

Згідно з відкритими даними публічної кадастровій карті П'ятничанський парк немає номеру. Також тут не вказаний тип власності та площа. На цій території розташований обласний ендокринологічний центр.

У Вінниці окреслюють межі Пʼятничанського парку

Головний лікар Пилип Прудиус розповідає, оформити документально 32 гектари парку намагаються протягом 20 років.

"Ми заключили договір з інститутом землеустрою на визначення меж території парку і меж тих всіх установ, які існують. Тут 8 установ, які користуються територією парку, також щоб закріпити за ними межі", - говорить Пилип Прудиус.

Наразі визначають площу ділянки, яку потрібно закріпити за їхньою установою, додає Прудиус.

"Ми не знаємо наших меж, ми не можемо виготовити проектну-кошторисну документацію, так як у нас немає землі. А згідно чинного законодавства без наявності землі виконувати проектно-кошторисну документацію по благоустрою і ремонту наших будівель ми не можемо", - зазначив Прудиус.

У Вінниці окреслюють межі Пʼятничанського парку

Проєкт передачі у користування частини парку ендокринологічному центру виготовляє Вінницький проектний інститут. Виконавець робіт Віктор Соловей каже, вони вже закінчили роботу. Наразі проєкт на етапі погодження.

У Вінниці окреслюють межі Пʼятничанського парку

Оскільки територія парку розташована у Вінниці, розпорядником землі є міська рада. Виконавець надіслав проект на погодження до департаменту архітектури та містобудування, додає Соловей.

"При розгляді нам відповіли наступним чином, що межу парку в такому форматі як ми запропонували, вони погодити не можуть, бо розробляється проект — опорний план на території міста по землях історико-культурного і водоохоронного призначення", - каже виконавець робіт Віктор Соловей.

Проєкт про передачу частини парку центру буде погоджений після затвердження опорного плану. На ньому будуть виведені межі парку. Він наразі проходить погодження у Міністерстві культури, каже Пилип Прудиус.

У Вінниці окреслюють межі Пʼятничанського парку

П'ятничанський парк — пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення, розповідає заступник директора міського департаменту архітектури та містобудування Євген Совінський. Створили його в другій половині XIX століття.

Коли обидва проєкти пройдуть усі етапи погоджень, тоді й буде визначений власник парку. Лише після цього можна буде облагородити територію.

Читати також

  • У закинутому будинку вінницькі дослідники знайшли підвальне приміщення
  • Подружжя вінничан перетворило хлів у музей старожитностей
  • У Вінницькому педуніверситеті створять музей археології
  • У селі Буша на Вінниччині подружжя створило притулок для корів
  • Вінницькі гончарі вчили тернополян розписувати тарілки
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди