Тернопільська "Нива" зіграла проти волочиського "Агробізнесу"

Тернопільська "Нива" зіграла проти волочиського "Агробізнесу" Андрій Тихий

Із рахунком 4:0 завершився футбольний матч команди "Агробізнес" із Волочиська з тернопільською "Нивою". Про це розповів директор "Ниви" Андрій Тихий.

За його словами, матч відбувся на стадіоні у Волочиську на Хмельниччині.

На 27 хвилині у ворота Ниви гол забив гравець "Агробізнесу" Богдан Семенець. На 35 хвилині – Юрій Романюк. У другому таймі, на 63 хвилині, з пенальті у ворота "Ниви" забив Руслан Черненко. На п’ятій, останній доданій до основного часу хвилині, у ворота тернополян забив м’яч Сергій Петров, розповів Тихий.

Тернопільська "Нива" зіграла проти волочиського "Агробізнесу"Андрій Тихий

За його словами, це чотирнадцятий тур чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги. Зараз "Нива" на 11 місці у турнірній таблиці з активом 15 очок. Волочиський "Агробізнес" – на другій позиції, в них 25 очок.

Наступний матч "Нива" зіграє вдома з херсонським "Кристалом". Гру запланували на 25 листопада, каже Андрій Тихий.