Марченко не реалізуав 3 матчболи та вилетів у чвертьфіналі челленджера після 3-годинного матчу tennisua.org

Українець мав три матчболи, але не зміг закрити матчу.

В 1/4 фіналу турніру в Італії український тенісист Ілля Марченко зустрівся з французом Александром Мюллером. Для українця та француза цей очний поєдинок став першим в їхній історії протистоянь

Перший сет видався складним. Марченко програвав за ходом зустрічі, однак зміг зробити камбек із 2:5 (суперник подавав на сет за рахунку 5:3) та перевести гру в тай-брейк.

Українець повів 6:2, заробив чотири сетболи і лише з четвертої спроби зміг виграти сет.

У другому сеті ситуація повторилася. Марченко програв одну свою подачу, суперник подавав на сет - не зміг цього зробити. Партія знову дійшла до тайбрейку, у Іллі було два матчболи (ще один не реалізуав за рахунку 6:5) - обидва не реалізував. Зрештою, Мюллер зміг виграти другий сет.

Третій сет знову ледь не дійшов до тайбрейку: Ілля програв свою подачу за рахунку 5:6, а разом з нею - і матч. Тривалість матчу: 2 години 52 хвилини.

Челленджер в Ортизеї. 1/4 фінала

Александр Мюллер (Франція) - Ілля Марченко (Україна) - 2:1 (6:7 (5), 7:6 (6), 7:5)

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start