В олімпійському Токіо спортсмени спатимуть на картонних ліжках

В олімпійському Токіо спортсмени спатимуть на картонних ліжках

В олімпійському Токіо спортсмени спатимуть на картонних ліжках InsideTheGames

Олімпіада-2020 в Токіо стане найбільш екологічною в історії. Крім атрибутів Ігор, з перероблюваних матеріалів виготовлені також ліжка, на яких відпочиватимуть учасники змагань.

Про це інформує Inside The Games.

Меблі були вперше презентовані 9 січня у штаб-квартирі Токіо-2020. Каркаси ліжок виконані з картону, а матраци – з екопластику, які після проведення Ігор будуть перероблені. Усього на Іграх Олімпіади буде 18 000 ліжок, довжиною по 2,1 метра кожне. Картон, здавалось би, – не надто міцний матеріал, утім організатори обіцяють, що на ліжках зможуть відпочивати атлети з вагою до 200 кг.

Як відомо:

  • Усі медалі для призерів Олімпіади будуть виготовлені з металу побутової електроніки, включно з близько 6,2 мільйонами вживаних мобільних телефонів.
  • Олімпійський факел виготовлений з алюмінієвих відходів, а п'єдестали– з перероблюваних побутових та морських пластикових відходів.
  • Електрика для Ігор буде надходити з поновлюваних джерел.
  • Ігри ХХІІ Олімпіади в Токіо відбудуться з 24 липня до 9 серпня 2020 року.
  • Бюджет змагань – понад 12 мільярдів доларів.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол