"Це хороші новини". Як відреагували швейцарці на присуджену Норвегії технічну поразку в Лізі націй

"Це хороші новини". Як відреагували швейцарці на присуджену Норвегії технічну поразку в Лізі націй

"Це хороші новини". Як відреагували швейцарці на присуджену Норвегії технічну поразку в Лізі націй АР

Швейцарія відреагувала на рішення УЄФА щодо матчу Румунія - Норвегія.

Місцеве видання sport.ch висвітлило новину щодо вердикту УЄФА присудити технічну поразку Норвегії в матчі Ліги націй проти Румунії.

Дисциплінарний комітет УЄФА вирішив присудити Норвегії технічну поразку за неявку на матч Ліги Націй. Про це повідомила прес-служба скандинавів. Нагадаємо, що влада Норвегії не відпустила команду на гру проти Румунії після одного позитивного випадку COVID-19 в команді.

У заяві йдеться про те, що УЄФА вирішила присудити Норвегії поразку з рахунком 0:3. У Норвезької федерації футболу є п'ять днів на оскарження рішення.

Швейцарці залишилися задоволеними таким рішенням, оскільки, на їхню думку, це "хороші новини" напередодні прийняття рішення Європейською Асоціацією щодо матчу з Україною.

"Хороший знак для Швейцарії! Технічна поразка Норвегії вселяє надію шанувальникам нашої команди на позитивний результат справи щодо матчу з Україною. М'яч поки на на половині поля УЄФА, будемо чекати "кабінетної" перемоги", - зазначили швейцарські журналісти.

Стало відомо, коли УЄФА може прийняти рішення щодо скасованого матчу між Швейцарією та Україною. Повідомляється, що вердикт європейських футбольних чиновників може бути вже у п'ятницю, 20-го листопада.

Що відбувалося навколо матчу Швейцарія - Україна:

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс