"Ніякої провини України немає". Шевченко - про скасований матч проти Швейцарії

"Ніякої провини України немає". Шевченко - про скасований матч проти Швейцарії

"Ніякої провини України немає". Шевченко - про скасований матч проти Швейцарії УАФ

Головний тренер збірної України прокоментував ситуацію навколо матчу Швейцарія - Україна.

Матч останнього туру Ліги Націй між Швейцарією та Україною було скасовано через те, що влада швейцарського міста Люцерн помістила українську команду на карантин.

Спершу було скасовано проведення гри у запланований час (вівторок, 17 листопада), тоді УЄФА опублікувала заяву, в якій заявила про скасування гри як такої. Подальше рішення щодо результату матчу прийматиме Дисциплінарний комітет УЄФА.

Українська Асоціація Футболу у своїй заяві наполягає на тому, що зробила усе можливе, аби матч відбувся, а іншої команди, яка могла б приїхати до Швейцарії, у неї не було.

Коментар щодо ситуації навколо гри Швейцарія - Україна дав і головний тренер команди, Андрій Шевченко. Сталося це після повернення збірної до Києва, більш ніж за добу після скасування матчу. Коментар Шевченка опублікований на Youtube-каналі УАФ.

За словами головного тренера, скасування матчу - це останнє, на що він очікував.

"У першу чергу, ми готові були грати, у нас була достатня кількість гравців з негативними тестами, щоб зіграти матч. Рішення приймала влада Люцерна. Подальші дії - будемо чекати рішення УЄФА, Дисциплінарний комітет буде розбиратися. Ніякої нашої провини [у цій ситуації] немає. Ми всі розуміли ситуацію, в якій ми знаходимося з коронавірусом. Але це останнє, що я міг уявити - що скасують матч".

Коли Андрія Шевченка запитали, який на його думку має бути вихід з цієї ситуації, тренер нагадав, що рішення прийматиме лише УЄФА.

"Ще раз повторю: є орган, який буде розбиратися. Ми зробили усе, щоб матч відбувся. Я, як головний тренер, і футболісти - у нас була достатня кількість гравців, щоб провести матч".

Що відбувалося навколо матчу Швейцарія - Україна:

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс