Склад Росії та Фінляндії на перші етапи Кубка світу з біатлону 2020/21

Склад Росії та Фінляндії на перші етапи Кубка світу з біатлону 2020/21

Склад Росії та Фінляндії на перші етапи Кубка світу з біатлону 2020/21
АР

Збірні Росії та Фінляндії оприлюднили заявку на перші старти у новому біатлонному сезоні.

Біатлонні збірні продовжують формувати заявки на етапи Кубка світу у фінському Контіолахті. Свої склади уже визначили команди України, Австрії та Швеції. Також уже відомо, що Китай пропустить грудневі старти.

Тепер ж заявки на перші етапи назвали команди Фінляндії та Росії.

Читайте також: Склад збірної України з біатлону на перший етап Кубка світу

Фінляндія уперше виступатиме без Кайси Макарайнен - найкраща фінська біатлоністка завершила кар'єру та буде працювати експерткою на місцевому телебаченні. Якщо не враховувати відсутність Кайси, то вибір біатлоністів фінами цілком прогнозований.

За результатами минулого сезону Фінляндія зможе виставляти на особисті гонки 4 жінок та 3 чоловіків. У заявці на старти - по одній заміні.

Повертається на етапи Кубка світу 25-річна Венла Лехтонен, яка пропустила більше частину минулого сезону, змагалася лише на першому етапі Кубка світу в Естерсунді та на чемпіонаті Європи у Раубічах.

Склад збірної Фінляндії на Кубок світу з біатлону

  • Жінки: Марі Едер, Еріка Янка, Санна Лаар, Венла Лехтонен, Суві Мінккінен;
  • Чоловіки: Туомас Хар'юла, Оллі Хіденсало, Яакко Ранта, Теро Сеппала.

Особливість заявки Фінляндії - вона сформована одразу на весь грудень. Тобто не на один чи два етапи, а одразу на чотири.

У резерв жіночої команди потрапили ексбілоруска Настасія КіннуненОстанні два сезони виступала лише на фінських змаганнях (Дуборєзова) та Саана Лагдельма. А резервним біатлоністом у чоловіком буде Хейккі Лайтінен.

Читайте також: Збірна Австрії назвала склад на перший етап Кубка світу з біатлону 2020/21

Також свою заявку на перші етапи Кубка світу оголосила збірна Росії з біатлону.

На кожен старт росіяни зможуть заявити по шість біатлоністів у чоловічих та жіночих гонках. У заявку команди увійшли по сім спортсменів (один - запасний).

Склад збірної Росії з біатлону на перші етапи Кубка світу

  • Жінки: Свєтлана Міронова, Ларіса Кукліна, Євгєнія Павлова, Уляна Кайшева, Ірина Казакевич, Тамара Вороніна, Анастасія Горєєва
  • Чоловіки: Александр Логінов, Матвєй Єлісєєв, Євгеній Гаранічев, Антон Бабіков, Семен Сучілов, Едуард Латипов, Пьотр Пащенко

Через вагітність сезон пропустить лідерка жіночої команди Єкатеріна Юрлова-Перхт. З цієї ж причини сезон пропускає інша російська біатлоністка, Крістіна Рєзцова.

Читайте також: Збірна Швеції назвала склад на перші два етапи Кубка світу з біатлону 2020/21

Календар першого етапу Кубка світу з біатлону

  • Субота, 28 листопада, 12:00. Чоловіки, індивідуальна гонка (20 км)
  • Субота, 28 листопада, 15:20. Жінки, індивідуальна гонка (15 км)
  • Неділя, 29 листопада, 11:30. Чоловіки, спринт (10 км)
  • Неділя, 29 листопада, 14:40. Жінки, спринт (7,5 км)
Читайте також: Кубок світу з біатлону 2020/21: календар, розклад, дати етапів

Усі гонки Кубка світу з біатлону у прямому ефірі покаже Суспільне. Дивитися онлайн гонки Кубка світу можна буде на сайті Суспільне Спорт.

Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо