Штучний інтелект допомагатиме Warner Brothers обирати проєкти

Штучний інтелект допомагатиме Warner Brothers обирати проєкти

Штучний інтелект допомагатиме Warner Brothers обирати проєкти Josh Sorenson

Алгоритм може передбачати успіх фільму та буде використовуватися перед ухваленням остаточного рішення.

Кіностудія Warner Brothers підписала договір зі стартапом Cinelytic про використання його розробки штучного інтелекту для передбачення успіху фільмів.

"Штучний інтелект звучить страшно. Але зараз ШІ не може приймати ніяких творчих рішень. А що в цьому гарного це те, що проводяться розрахунки, виокремлюються дані та показуються моделі, які непомітні для людей. Але для творчих рішень все ж потрібен досвід та інстинкт", — сказав голова стартапу-розробника Тобіас Кізер, передає Hollywood Reporter.

За словами кіноінвестора Андреа Скарко таке рішення "відкриває дискусію щодо різних підходів".

"Можна побачити, що навіть один-два різні елементи в одному проєкті можуть значно вплинути на комерційний успіх", — зазначив він.

Однак експерти зі штучного інтелекту скептично ставляться до подібної ідеї. Так, згідно з висновками Центру соціальних та когнітивних досліджень Політехнічного інститутут Ренсселера, алгоритм допомагає досягти тільки обмеженої кількості передбачуваних цілей. А оскільки його розвивають на основі історичних даних, то ШІ може бути консервативним, замкненим на шаблонах попередніх успішних проєктів.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше