У Запорізькому медунівері розробили комплекс вправ для зміцнення організму

У Запорізькому медунівері розробили комплекс вправ для зміцнення організму

У Запорізькому медунівері розробили комплекс вправ для зміцнення організму Суспільне Запоріжжя

Студенти та викладачі Запорізького державного медичного університету розробили комплекс вправ для зміцнення організму. На їхню думку, ці вправи допоможуть у профілактиці та реабілітації після ГРВІ, зокрема коронавірусної хвороби.

Під час занять студентам кафедри на курсі фізичного виховання і здоров’я дали самостійні завдання - розробити комплекси фізичних вправ для лікувальної фізкультури, або фізичної терапії для окремих захворювань: серцево-судинної та дихальної системи, хвороб внутрішніх органів.

Вони разом із викладачами розробили комплекс вправ щодо профілактики ГРВІ та реабілітації, зокрема після COVID-19: "Для студентів – це творче завдання і це те актуальне завдання, яке на сьогодні потрібно, тому що кожен з нас бажає, перш за все, бути здоровим. А виконання різноманітних фізичних вправ стимулює наш організм для боротьби з інфекціями, які нас зараз оточують,"- каже доцентка ЗДМУ Олена Черненко.

У медичному університеті рекомендують виконувати комплекс вправ 2-3 рази на тиждень з інтенсивністю вище за середньої. Як каже, доктор наук із фізичного виховання та спорту, професор ЗДМУ Едуард Дорошенко, фізичні вправи не можуть бути окремим чинником, який вилікує захворювання, але це може зміцнити організм. І за рахунок підвищення імунних і захисних сил перебіг хвороби може бути легшим.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди