У Чернігові планують створити Музей російсько-української війни

У Чернігові планують створити Музей російсько-української війни

У Чернігові планують створити Музей російсько-української війни
ФОТО: Уніан

На прохання організації «Єдина родина Чернігівщини» у Чернігові створять Музей російсько-української війни. Там розміщуватимуть експозиції з особистими речами загиблих захисників України з Чернігівщини. Про це на щотижневій ранковій нараді 17 листопада сказав міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Облаштування музею в міськраді розглядають у двох варіантах приміщень. Перший – Обласний молодіжний центр. Але будівля знаходиться на балансі Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації. Тож ремонтувати мають за кошти області, вважає Атрошенко.

«Були виділені гроші попереднім губернатором. Я публічно казав, що це помилка – знять гроші з ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку, - ред.). Так мало в центрі відремонтовано приміщень», - сказав міський голова.

Другий варіант – приміщення обласної організації Народного Руху України на вулиці Мазепи.

«Я бачу, що приміщення на Мазепи 4, воно зайве. Я бачив там вивіску іншої партії. Очевидним є той факт, що приміщення використовувалось не за призначенням. І, якщо там є зайві площі, то або їх перевести на загальну систему орендної плани, згідно з нормативами. Або, я думаю, що треба розмістить їх разом. Я думаю, що це співзвучно принаймні буде: люди, зараз які віддали свої життя за те саме, за що в свій час боролися «рухівці».

Також, як розповів Владислав Атрошенко під час реконструкції скверу імені Попудренка, планують створити стелу пам’яті героям АТО/ООС.

Читайте також:

«Жабки» з фонтану у сквері Попудренка можуть повернутися до центру Чернігова

На початок