Баскетболісти "Запоріжжя" поступилися команді "Прометей"

Через посилення карантину у Запоріжжі команда Валерія Плеханова змушена була провести домашній матч на виїзді 15 листопада. За результатами гри, запорізькі баскетболісти поступилися "Прометею" з рахунком 89:80.

Розпочали гру номінальні господарі з азартом. Перший трьохочковий закинув Майк Кеффі, після ще чотири очки приніс капітан команди Олександр Сізов. БК Запоріжжя заволоділо лідерством 7:2. Змінив хід гри резервний гравець "Прометея" Ілля Сидоров спочатку зрівняв рахунок, а потім вивів команду у лідери. Після тайм-ауту ситуація змінилася - в лідерах знову спортсмени із Запоріжжя. Із мінімальною перевагою підопічні Валерія Плеханова виграли першу чверть.

У другій чверті точилася запекла боротьба. Через травму основного розігрувача «Запоріжжя» Майка Кеффі номінальні господарі втратили швидкість, як результат рахунок у другій чверті 38:45 на користь "Прометея". У третій чверті гостям вдалося закинути м'яч першими і повести у рахунку.

І хоча Каффі відіграв запоріжцям чотири очки поспіль, на результат це не вплинуло. Третя чверть за гостями зустрічі - командою «Прометей». У заключній чверті "кам'янчани" тримали запоріжців на безпечній відстані "10+". І до кінця зустрічі не дали можливість БК Запоріжжю відігратися. Матч завершився з рахунком 80:89 на користь "Прометея".

Валерій плеханов подякував за гру суперникам і привітав з перемогою. Зауважив, що запорізька команда після хвороби, тому фізично не вистачило сил: "Хочу подякувати своїм хлопцям. Ми провели разом після хвороби два тренування. Одне у Кам'янському і одне в Запоріжжі. П'ятеро людей після коронавірусу. Чесно скажучи, поки що тренування у нас більше нагадують групу здоров'я. При цьому, я вдячний хлопцям за самовіддачу. Не вистачило нас фізично на якісь відрізки,"- сказав Валерій Плеханов.