Не Бенксі. Влада Рима встановила особу графіті-художника, якого шукали роками

Не Бенксі. Влада Рима встановила особу графіті-художника, якого шукали роками

Не Бенксі. Влада Рима встановила особу графіті-художника, якого шукали роками АР

Поліція Рима встановила особу найбільш розшукуваного графіті-художника міста, який працював під псевдонімом Geco. Він роками позначав римські станції метро та мости, занедбані будівлі та школи, парки та галереї.

Як пише The New York Times, про встановлення справжньої особи художника повідомила мер Риму Вірджинія Раджі.

Вона заявила, що після річного розслідування влада дізналася, хто стоїть за псевдонімом Geco.

"Він забруднив сотні стін і будівель у Римі та інших європейських містах, які довелося очищати за рахунок державних коштів", - написала Раджі.

Вона опублікувала фотографію "сотень балончиків з фарбою, тисяч наклейок" та інших речей, які, за її словами, слідчі вилучили з квартири Geco.

Справжнє ім'я Geco міська влада не розголошує. Але італійські ЗМІ встановили його особу, як вони отримали ім'я не повідомляється. Вони надали декілька особистих даних про чоловіка, якому, як вважається, близько тридцяти років і він родом з Рима. Адвокат Доменіко Мелілло не підтвердив справжнє ім'я свого клієнта.

За його словами, розслідування все ще перебуває на попередній стадії, а його клієнту офіційно не пред'явлено звинувачення. Якщо Geco звинуватить у зневазі до державної чи приватної власності та визнають винним, йому може загрожувати до двох років в'язниці та штрафи.

Читайте також: Нові герої. Художник Бенксі присвятив картину медпрацівникам

Мелілло назвав публікацію мера у Facebook політичною пропагандою, яка порушила право його клієнта на таємницю під час попереднього слідства. Через свого адвоката Geco відмовився від спілкування.

Geco не такий відомий як Бенксі, найвідоміший у світі художник-провокатор, справжня особистість якого залишається таємницею. Але він став популярним у Римі. Він позначив високу залізничну вежу та піднявся на дах муніципального продовольчого ринку, щоб залишити незвично багатослівне повідомлення: "Geco ti mette le ali", або "Geco дає тобі крила".

Що відомо

  • Бенксі — псевдонім скандально відомого англійського андерграундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа якого не встановлена. Завдяки таланту художника і гостросоціальній тематиці він швидко здобув популярність спершу в Британії, а потім в усьому світі.
  • У грудні 2019 року Бенксі опублікував роботу під назвою "Шрам Віфлеєму", де замість Віфлеємської зірки над головами вертепних Діви Марії і святого Йосифа з немовлям Ісусом на стіні зображений слід від снаряда.
  • У середині жовтня цього року у Ноттінгемі з'явилося нове графіті, яке намалював вуличний художник Бенксі, справжнє ім'я якого залишається невідомим.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше