Етап Кубка світу з біатлону 2020/21 в Пекіні не відбудеться. Змагання будуть перенесені

Етап Кубка світу з біатлону 2020/21 в Пекіні не відбудеться. Змагання будуть перенесені

Етап Кубка світу з біатлону 2020/21 в Пекіні не відбудеться. Змагання будуть перенесені AP Images

Нова локація поки невідома.

Міжнародний олімпійський комітет та організаційний комітет Олімпіади у Пекіні прийняв рішення розробити нову програму підготовки до Ігор-2022. Відповідно, усі заплановані старти на перший триместр 2021 року, які мали відбутися у Китаї, скасовані. Про це йдеться у заяві МОК.

Таке рішення МОК разом з організаторами Пекіна-2022 прийняли через пандемію коронавірусу та обмеження на пересування між країнами.

Через скасування усіх "тестових подій" до Олімпіади-2022, запланований етап Кубка світу з біатлону, який мав пройти у лютому-березні 2021 року, не відбудеться у Пекіні. Міжнародний союз біатлоністів підтримав таке рішення.

Читайте також: Збірна Китаю з біатлону пропустить грудневі етапи Кубка світу: у чому причина

Скоріш за все, до кінця тижня IBU прийме рішення щодо нової локації, яка прийме восьмий етап Кубка світу. Тоді ж буде опубліковано календар на останні три етапи Кубка світу.

Найімовірніше, цей етап пройде у Європі, щоб мінімізувати кількість переїздів. Цілком можливо, будуть зміщені дати проведення етапу, який мав відбутися у Пекіні, щоб прибрати 10-денну паузу. Вона була потрібна через довгі перельоти та акліматизацію спортсменів.

Читайте також: Кубок світу з біатлону 2020/21: календар, розклад, дати етапів

Де мали відбутися змагання у Китаї, чому вони важливі

Цей етап Кубка світу мав стати першим знайомстом біатлоністів з трасою в Хуаліндуні, де відбудуться Олімпійські ігри уже взимку 2022 року.

Будівництво арени та траси, за повідомленнями китайських ЗМІ, завершили у вересні 2020 року. Однак там ще ніхто не змагався. Траса знаходиться на висоті 1665 метрів.

Утім, МОК запевняє, що згідно з новою програмою, яка буде розроблена разом з організаторами Олімпіади, усі міжнародні федерації матимуть змогу ознайомитися з олімпійськими локаціями. Деталі будуть узгоджуватимуся у комунікації між МОК, федераціями та організаторами Пекіна-2022.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс