Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що Державна авіаслужба заборонила українським авіакомпаніям перельоти над повітряним простором Ірану до з'ясування причин катастрофи.
Про це він повідомив у Facebook.
"Жодного авіарейсу українських авіакомпаній над авіапростором Ірану до зняття заборони та з’ясування причин катастрофи проводитись не буде", - заявив Криклій.
Міністр наголосив, що рішенням Державіаслужби польоти у повітряному просторі Ірану заборонені українським авіакомпаніям з 00.00 9 січня 2020 до з'ясування причин катастрофи.
Він зазначив, що іранська національна комісія з розслідування катастрофи розпочала свою роботу.
Також, за його словами, в Іран будуть відправлені для розслідування причин катастрофи фахівці Нацбюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами, Державіаслужби та авіакомпанії МАУ.
"Державіаслужба проведе позапланові перевірки стану безпеки польотів МАУ. Також будуть проведені додаткові перевірки стану безпеки польотів інших авіакомпаній", - сказав Криклій.
Він додав, що також будуть проведені додаткові перевірки стану безпеки польотів інших авіакомпаній.
Як відомо:
- 8 січня літак Boeing 737, який належить Міжнародним авіалініям України, розбився незабаром після зльоту з Тегерана, столиці Ірану. Він летів до Києва. За попередньою інформацією, на борту знаходились 180 людей.
- У Міністерстві закордонних справ України кажуть, що кількість громадян України, які загинули в авіакатастрофі, уточнюється.
- Президент Володимир Зеленський висловив співчуття родинам загиблих в катастрофі літака МАУ в Ірані.
- З'явився список загиблих в авіакатастрофі літака Boeing-737, який летів з Тегерану до Києва. Попередньо, загинули 11 громадян України, з яких 9 — члени екіпажу і двоє пасажирів.
- В авіакомпанії МАУ заявляють, що літак Boeing-737, який зазнав катастрофи в Тегерані, був новим, зауважень до його технічної частини не було і він проходив перевірку 6 січня.