На Хмельниччині відбувся турнір із футзалу пам`яті Анатолія Сотнійчука

На Хмельниччині відбувся турнір із футзалу пам`яті Анатолія Сотнійчука undefined

Красилівський футбольний клуб «Десна» переміг у 25-му футзальному турнірі пам`яті тренера Анатолія Сотнійчука в Антонінах Красилівського району. Цього року у щорічних змаганнях брали участь 4 команди.

Чотири команди: дві з Антонін, Красилівська «Десна» та футбольний клуб Гостомеля Київської області брали участь у 25-му футзальному турнірі пам`яті тренера Анатолія Сотнійчука в Антонінах Красилівського району. Гравець команди «Антоніни-1» Степан Рижук каже: заради участі в турнірі відклав усі справи.

Степан Рижук, гравець команди «Антоніни-1».

"Мені 25 років, і цьому турніру 25. Я змалечку сюди ходив. Я радий, що приїхав".

Більшість учасників-непрофесійні футболісти, а кількість команд-каже організатор турніру Віктор Рижук-цього року мінімальна за чверть століття проведення змагань. З його слів, грають завсідники футзального турніру-меморіалу Анатолія Сотнійчука.

Віктор Рижук, організатор турніру Анатолія Сотнійчука. Такий час зараз, що зібралося мало, не так як раніше, люди працюють, мають на хліб заробляти. Всі відгукнулися, приїхали.

Команди грали одна з одною, і результати їхніх зустрічей такі:

перша команда Антонін програла Антонінам-2 з рахунком 2:4,

«Десна» Красилова 4:2 виграла в Гостомеля Київської області,

Антоніни-1 перемогла Гостомельський клуб з рахунком 3:1,

Красилівська «Десна» виграла в команди Антоніни-2 7:0,

Гостомель переміг Антоніни-2 3:1,

Красилівська Десна 2:0 обіграла Антоніни-1, посіла 1 місце та отримала перехідний кубок Сотнійчука. Президент клубу Олександр Присяжнюк розповів: гравці «Десни» систематично тренуються та беруть участь у турнірі впродовж 25-ти років.

Олександр Присяжнюк, президент Красилівського ФК «Десна».

"Ми не могли пропустити, бо це наш традиційний турнір, ми 25 років берем в ньому участь. Були поразки, були виграші, і тепер ми стали найкращі".

За «Десну» виступав 26-річний гравець Олександр Алексєєв. Який працює в Канаді й грає там за клуб «Воркута-Торонто». Футболіст каже: складною в цих змаганнях видалася остання зустріч з командою «Антоніни-1».

Олександр Алєксєєв, гравець Красилівського ФК «Десна».

"Хороша, сильна команда. Напевно, з великого футболу. Радий, що взяв участь, і ми перемогли".

Антонінські команди-розповідає упорядник турніру Віктор Рижук-часу на підготовку мали обмаль.

Віктор Рижук, організатор турніру Анатолія Сотнійчука.

"На жаль, не було часу…З чистого листа ми 3-4 дні перед турніром готувалися".

Степан Рижук, гравець команди «Антоніни-1». Головне-це що всі без травм.

"Третє призове місце посіла команда Гостомеля Київської області. Призерів та кращих гравців змагань нагородили пам’ятними кубками, від обласної асоціації футболу вручили м’ячі".