Львівську районну раду сформує 5 політичних сил — ОПОРА

Львівську районну раду сформує 5 політичних сил — ОПОРА

Львівську районну раду сформує 5 політичних сил — ОПОРА Суспільне Львів

П’ять політичних партій подолали 5% бар'єр на місцевих виборах до Львівської районної ради. Про це повідомляють у Громадянській мережі ОПОРА.

Всього у Львівській районній раді буде 64 депутати.

  • Європейська Солідарність – 34,63% (120 113 голосів, 30 мандатів)
  • Об’єднання “Самопоміч” – 14,31% (49 646 голосів, 13 мандатів)
  • Голос – 9,38% (32 540 голосів, 9 мандатів)
  • ВО “Свобода” – 6,98% (24 219 голосів, 7 мандатів)
  • Слуга народу – 5,54% (19 220 голосів, 5 мандатів)

Не вистачило голосів для потрапляння до районної ради Українській Галицькій партії (4,96%),  ВО “Батьківщина” (4,95%), та партіям “За майбутнє” (4,07%), “Варта” (4,01%).

Читайте також: До Львівської обласної ради пройшли 9 партій — ОВК

ЦВК оприлюднила перелік депутатів.

Депутати «Європейської солідарності»:

1. Шимчак Сергій Іванович — тимчасово не працює

2. Кричковська Мар’яна Орестівна — начальниця юридичного відділу Винниківської міської ради

3. Миколайчук Орест Ігорович — адвокат;

4. Прокопів Андрій Іванович — доцент Львівського університету ім. Франка;

5. Грабовська Оксана Григорівна — фізична особа-підприємець;

6. Сироїд Олександр Ілліч — фізична особа-підприємець;

7. Шустер Богдан Романович — заступник міського голови Винників;

8. Лисий Ігор Васильович — доцент ЛНУ імені Івана Франка;

9. Колодій Наталія Ігорівна — бухгалтерка, релігійна організація "Місія відпустовий центр "Страдецька гора" Львівської архиєпархії УГКЦ;

10. Костик Володимир Степанович — генеральний директор ТОВ "ТРЦ "Привокзальний";

11. Кузик Олег Богданови — тимчасово не працює;

12. Кривко Данило Юрійович — лікар-хірург-стоматолог у Лікарні швидкої медичної допомоги.

13. Драч Галина Олексіївна — помічниця-консультантка народного депутата;

14. Стечишин Юрій Віталійович — фізична особа-підприємець;

15. Махніцький Вадим Олегович — керуючий партнер Адвокатського об’єднання "КМП партнерс";

16. Зінкевич Ігор Ілліч — вчитель Львівського фахового коледжу спорту;

17. Андрес Олександра Володимирівна — начальник юридичного відділу ТзОВ "Львівське АТП-14631";

18. Василина Михайло Ярославович — голова Грядівської сільської ради;

19. Кузьо Мар’яна Сергіївна — юристка ПП "Перспективні технології захід";

20. Жеребецький Тарас Петрович — інженер ТОВ "Фуджікурааутомотів Україна-Львів";

21. Гера Людмила Петрівна — завідувачка навчально-тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;

22. Гуменюк Роман Петрович — бухгалтер Філії товариства з обмеженою відповідальністю "Нестле Україна" "Нестле бізнес сервіс в Європі";

23. Сулим Андрій Олегович — фізична особа-підприємець;

24. Вашківський Андрій Станіславович — спеціаліст Запитівської селищної ради Кам’янка-Бузького району;

25. Кіянка Ірина Богданівна — професорка Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України;

26. Фрис Володимир Ярославович — начальник відділу Пустомитівської районної ради;

27. Лучко Оксана Володимирівна — викладачка Великолюбінської дитячої мистецької школи;

28. Матківський Анатолій Вікторович — заступник директора з медичної частини Городоцької районної лікарні;

29. Грень Тарас Романович — комерційний директор ТОВ СПГ "Тетра";

30. Фостяк Оксана Михайлівна — голова правління Городоцького споживчого товариства.

Депутати від «Об’єднання «САМОПОМІЧ»:

1. Москаленко Андрій Олександрович — заступник міського голови з питань розвитку Львівської міськради;

2. Горуна Станіслав Миколайович — спортсмен-інструктор Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів "УкрСпортЗабезпечення";

3. Лукашевський Юрій Олегович — начальник управління "Секретаріат ради" ЛМР;

4. Чванова Віра Миколаївна — пенсіонерка;

5. Мовчан Іван Олександрович — проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності;

6. Давидович Любов Павлівна — відділ супроводу ОСББ Ресурсного центру для розвитку ОСББ Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради;

7. Дідух Анна Володимирівна — фінансова директорка корпорації "ЕкоЛан";

8. Богун Орися Ярославівна — сімейна лікарка "2-ої міської поліклініки м. Львова";

9. Алєксєєва Наталія Ігорівна — заступниця директора департаменту містобудування Львівської міської ради;

10. Зубрицька Богданна Іванівна — директорка закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №143 Львівської міської ради;

11. Шмід Олег Едвардович — директор ЛКП "Інститут просторового розвитку";

12. Браташ Ольга Володимирівна — староста Батятицького старостинського округу Кам’янка-Бузької міської ради;

13. Стефанишин Тарас Михайлович — директор "Львівспецкомунтрансу".

Депутати від партії «Голос»:

1. Маївка Галина Олегівна — консультантка з розвитку бізнесу Супер Мікро Комп’ютер Інк;

2. Мартин Ірина Орестівна — директорка у ТзОВ "Холдинг емоцій !ФЕСТ!";

3. Котис Олег Михайлович — приватний підприємець;

4. Паславський Юрій Валерійович — директор ТзОВ "Неодім Захід";

5. Шолтис Ігор Вікторович — журналіст ГО "Сихів Медіа

6. Демків Святослав Олегович — консультант з економічних питань ТДВ "Західенергоавтоматика";

7. Климовський Марко Романович — тимчасово не працює;

8. Деркач Володимир Григорович — директор ТзОВ "ВСБУД";

9. Лічнов Ігор Сергійович — перший заступник директора ТзОВ "Магік".

Депутати Всеукраїнського об’єднання «Свобода»:

1. Гутник Андріян Юрійович — фізична особа-підприємець;

2. Вайда Ярина Михайлівна — керівниця політичної партії;

3. Любицький Роман Теодорович — генеральний директор ТзОВ "Престайм.ком.юа";

4. Федун Богдан Андрійович — тимчасово не працює;

5. Плахтій Роман Анатолійович — генеральний директор ПП "ТІМ Леополіс";

6. Ільчишин Марта Ігорівна — тимчасово не працює;

7. Марко Олександр Йосифович — фізична особа-підприємець.

Депутати від «Слуги народу»:

1. Марко Андрій Тарасович — голова Пустомитівської РДА;

2. Холод Юрій Ігорович — заступник голови Львівської обласної державної адміністрації;

3. Серватяк Наталія Мирославівна — фізична особа-підприємець;

4. Щур Назарій Мирославович — помічник судді Залізничного районного суду м. Львів;

5. Домашовець Роман Степанович — директор ТзОВ "Полімер Буддах".

За даними аналізу Громадянської мережі ОПОРА, з 64 обранців – 42 є чоловіками, а 22 – жінками.

Середній вік депутата становить 41 рік. Наймолодшими обранцями стали 21-річні Олег Кузик (“Європейська Солідарність”) та Марко Климовський (“Голос”). А найстаршою є 69-річна Любов Давидович (Об’єднання “Самопоміч”).

До середини 2021 року на Львівщині залишиться 7 районних державних адміністрацій замість 20. До 2022 року буде перехідний період. Найбільшим з них є Львівський район, протяжністю від Рави-Руської до Перемишлян, до якого вперше обиралися депутати Львівської районної ради.

Що відомо

  • 25 жовтня 2020 року в Україні відбулися місцеві вибори. Виборці обрали депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
  • На місцевих виборах у Львові взяли участь 38,6% виборців, тобто проголосувало 221 797 людей. Такі дані оприлюднили у пресслужбі Львівської міської ради.
  • Активність виборців на Львівщині становить майже 44 %.
  • Чинний міський голова Львова Андрій Садовий проголосував на виборах із другої спробу. Спершу на дільницю він прийшов із закордонним паспортом.
  • У Львові відбудеться другий тур виборів на посаду голови Львівської ОТГ. За попередніми результатами, участь у ньому візьмуть Андрій Садовий та Олег Синютка. Обидва кандидати заявили про готовність провести дебати перед другим туром виборів.
  • Голову Дрогобицької ОТГ також будуть обирати у другому турі.
  • Другий тур виборів у Львові та Дрогобичі відбудеться 22 листопада.
  • На Львівщині у день голосування слідчі відкрили п’ять кримінальних проваджень за фактами порушень на виборчих дільницях у містах Самбір та Турка, а також в Стрийському та Дрогобицькому районах.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди