Міським головою Конотопа обрали самовисуванця Олександра Лугового

Міським головою Конотопа обрали самовисуванця Олександра Лугового

Міським головою Конотопа обрали самовисуванця Олександра Лугового

В результаті місцевих виборів-2020 в Конотопі, що на Сумщині, мером обрали самовисуванця Олександра Лугового. Цю інформацію опублікували на сайті Центральної виборчої комісії.

Самовисуванець обійшов 12-ох інших кандидатів, набравши 37,34% голосів. Галочку навпроти його імені поставили 7 332 виборці. Між ним та наступним кандидатом різниця у понад тисячу голосів.

Що відомо про Олександра Лугового

Він працює заступником начальника у філії "Конотопський Райавтодор", фермер, вирощує смородину. Також Луговий – депутат Сумської обласної (2010-2014 р.) та Конотопської районної ради трьох скликань. Його дружина – радник голови Конотопської районної ради.

На початку 2000-х працював директором на Підлипненському цегельному заводі, потім - на хлібзаводі "Дубов’язівський". У 2010-2014 р. був головою Конотопської районної адміністрації.

У 2006 році Луговий балотувався до Сумської обласної ради від "Партії регіонів". У 2007 році балотувався від цієї партії до Верховної Ради України, однак його не було обрано. На місцевих виборах 2015-го року від "Волі народу" він балотувався до Сумської обласної ради, Конотопської міської та районної рад, та на посаду Конотопського міського голови. Був обраний депутатом Конотопської райради.

У декларації за 2019 рік чоловік вказав: будинок та дві земельні ділянки у селі Кузьки, які належать дружині Лугового; вантажівку та самохідне шассі. За 2019 рік чоловік отримав 203 тис. грн заробітної плати, 150 тис. грн – від відчуження рухомого майна, його дружина загалом заробила понад 430 тис. грн.

Авторка - Ганна Веретенник

Що відомо

  • До Конотопської районної ради увійшли депутати від 8 політсил: “Наш край” – 7 депутатів, "ОП-ЗЖ" – 7 депутатів, “Слуга народу” – 6 депутатів, "Батьківщина” – 6 депутатів, “Європейська солідарність” – 5 депутатів, “Свобода” – 4 депутати, "Радикальна партія Олега Ляшка" – 4 депутати, “За майбутнє” – 3 депутати.
На початок