Ексгравець "Динамо" Віда дізнався про коронавірус посеред матчу за збірну. Його одразу замінили АР

Домагой Віда відіграв тайм, але був одразу замінений та переведений на самоізоляцію.

У рамках товариського матчу збірна Туреччини вдома зіграла у бойову нічию проти Хорватії (3:3).

У перерві поєдинку капітан гостей Домагой Віда дізнався, що його тест на коронавірус виявився позитивним. При цьому центрбек зіграв повний перший тайм, повідомляє сайт Федерації футболу Хорватії.

Головний тренер збірної Хорватії Златко Далич одразу замінив захисника.

Перед грою у підтрибунному приміщенні хорват обійняв гравця збірної Туреччини Дорукхана Токоза, з яким разом грає у "Бешикташі".

Зазначається, що лікарі збірної Хорватії отримали інформацію про позитивний тест Віди в перерві між таймами - сам тест Домагой, разом з іншими гравцями збірної Хорватії здавав зранку у день гри.

Тому ексзахисника київського "Динамо" одразу зняли з гри та перевели на самоізоляцію.

Однак Віда здасть ще один тест, оскільки в ФФХ повідомили, що перший результат повторно перевірять для остаточного підтвердження або спростування коронавірусу в гравця.

Домагой відправиться на самоізоляцію у Стамбул. Саме там хорват нині мешкає та грає за тамтешній "Бешикташ" у турецькій Суперлізі.

"Всі інші члени національної збірної і співробітники з негативним результатом тесту повинні відправитися до Стокгольма. Національна команда виконала всі епідеміологічні заходи відповідно до протоколу УЄФА", - повідомили на сайті Федерації футболу Хорватії.

У столиці Швеції Хорватія проведе матч п'ятого туру Ліги націй у Дивізіоні А. Матч Швеція - Хорватія відбудеться у суботу, 14-го листопада о 21:45 за київським часом. Також на хорватів чекає домашнє протистояння зі збірною Португалії в вівторок, 17-го листопада. Початок матчу також о 21:45 за Києвом.

У своїй групі Хорватія посідає третє місце з трьома очками в активі. Позаду - Швеція, котра не заробила жодного балу на цій груповій стадії. Перше місце ділять збірна Португалії та Франції. Обидві команди мають по 10 очок за попередні чотири тури, однак, португальці знаходяться попереду через кращу різницю забитих і пропущених голів.

• Домагой Віда грав за київське "Динамо" з 2013-го до 2017-го року та провів за киян 101 матч, у яких відзначився дев'ятьма забитими голами. Потім перейшов до турецького "Бешикташа", за яких грає досі. Там провів 69 матчів та забив вісім голів.
  • За національну збірну Хорватії Віда виступає із 2010-го року. Домагой зіграв за "картатих" 79 матчів, у яких забив чотири голи.
  • Жіноча бригада арбітрів із України вперше працюватиме на матчі Ліги націй. Про кого мова та на якій грі будуть задіяні українські арбітрині.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start