"Арсенал" повернув Маскота Гуннерзавра після обурень уболівальників і гравців

"Арсенал" повернув Маскота Гуннерзавра після обурень уболівальників і гравців

"Арсенал" повернув Маскота Гуннерзавра після обурень уболівальників і гравців twitter.com/Gunnersaurus

У жовтні його відсторонили від роботи в клубі.

Маскот Гуннерзавр повернувся в лондонський футбольний клуб "Арсенал". У його "Твіттері" опублікували фото зі стадіону "Емірейтс".

У серпні "Арсенал" звільник майже 10% своїх співробітників із середньою зарплатою 35 тисяч фунтів на рік. Серед них - ключові скаути клубу. Гуннерзавр працював на неповну ставку, тому в число цих 55 працівників не увійшов.

Однак у жовтні керівництво клубу на тлі пандемії вирішило припинити співпрацю з Джеррі Куаем, який працював маскотом "канонірів" протягом 27 років.

Читайте також: "Арсенал" звільнив маскота Гуннерзавра, щоб зекономити гроші. Він працював у клубі 27 років

Багато вболівальників негативно сприйняли таке рішення клубу - вони запустили хештег #savegunnersaurus і організували збір коштів на компенсацію зарплати Куаю.

Гуннерзавра жартома "підписала" "Севілья", півзахисник "Арсенала" Месут Озіл висловив готовність покрити витрати на утримання маскота, а тренер Арсен Венгер назвав скорочення "фінансово необгрунтованим".

З поверненням маскота привітав Озіл у своєму "Твіттері.

"Радий, що ти повернувся", - написав німецький півзахисник "канонірів".

Що відомо

  • Маскота "Арсенала" створив 11-річний уболівальник канонірів. У сезоні 1993/94 "Арсенал" провів конкурс серед юних фанатів на розробку маскота. Переможцем став малюнок Пітера Лавелля. Щоправда, в оригіналі кольори були все-таки ближче до клубних.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс