ЦВК достроково припинила повноваження однієї з ТВК на Сумщині

ЦВК достроково припинила повноваження однієї з ТВК на Сумщині

ЦВК достроково припинила повноваження однієї з ТВК на Сумщині
Суспільне Суми

ЦВК достроково припинила повноваження всього складу Буринської міської ТВК на Сумщині. Причина - міська комісія залишила без розгляду по суті скаргу кандидата у депутати до Буринської міської ради Романа Шестака.

Чоловік просив провести перерахунок голосів виборців на виборах 25 жовтня, у чому ТВК йому відмовила - через порушення строків. Він звернувся до суду й отримав рішення, яке Буринська ТВК не виконала, - говориться у повідомленні ЦВК.

“Подальші дії – це подання від суб’єктів, які подавали своїх кандидатів в Буринську комісію 10 листопада, до 15.00, на заміну, та формування нового складу Буринської міської комісії. Відповідно, буде сформований новий склад комісії, і буде працювати термін, який залишився”, - сказала вона.

Наразі, за словами координаторки Громадянської мережі "ОПОРА" в Сумській області Ольги Коренєвої, у ТВК встановили результати виборів. Перерахунок голосів не потрібен.

“Там реально проблеми були з самого початку кампанії. Там і ухилялись, наскільки нам відомо, від виконання своїх обов'язків. Не підписував секретар, здається, протоколи і постанови - і вони так їх, без підпису, надсилали в ЦВК. Проблемна ця ТВК була спочатку”, - зазначила вона.

Голова Буринської міської ТВК Зоя Криводід відмовилася давати коментарі з приводу розпуску ТВК. Роман Шестак, який скаржився на роботу ТВК, упродовж дня слухавку від наших журналістів не взяв.

О 18.17 на сайті ЦВК повідомили, що сформували новий склад Буринської ТВК.

Що відомо

  • До спостерігача "ОПОРИ" звернувся кандидат на посаду міського голови Бурині з повідомленням про можливі фальсифікації результатів голосування.
  • Буринським міським голової обрали Віктора Ладуху. Постанова Буринської міської ТВК датована 1 листопада. Результати до Буринської міської ради - 6 листопада.
  • вони визнали Ладуху обраним міським головою, а 6 - остаточні вибори до місько ради
На початок