Офiцiйно
Марк Падун продовжив контракт із Bahrain-Mclaren Team Bahrain McLaren / @bettiniphoto

Український велосипедист й надалі змагатиметься за цю команду.

Велосипедист Марк Падун залишається у команді Bahrain-Mclaren. Про підписання нового контракту повідомив офіційний "Твіттер" Bahrain-Mclaren.

"Марк Падун показав кілька крутих виступів на Джиро, паралельно при цьому допомагав лідеру команди Пелло БільбаоБільбао - найкращий гонщик з команди Марка Падуна на Джиро д'Італія-2020 фінішував на 5 місці, програв переможцю 3 хвилини 9 секунд.", - зазначили у Bahrain-Mclaren.

Про термін угоди чи фінансові деталі не повідомляється. Разом з українцем організація перепідписала 8 інших своїх гонщиків.

Попередній контракт Падуна з Bahrain-Mclaren діяв до кінця 2020 року.

Раніше в інтерв'ю Суспільне Спорт українець розповів, що ще до старту Джиро д'Італія підписав контракт з командою, щоправда не зазначав, з якою саме .

"Я ще до Джиро підписав контракт, але команда про це офіційно не оголосила. Тому поки я не буду казати з ким підписав угоду і яка тривалість контракту. Дочекаємось офіційної заяви, тоді і поговоримо. Про майбутнє хвилюватися вже не треба".

Українець закінчив Джиро д'Італія-2020 на 70 місці у загальній класифікації. Він відстав від переможця на 3 години 25 хвилин 54 секунди. Однак завдання боротися за перемогу в гонці перед Падуном ніхто не ставив.

Лише технічні неполадки завадили українцеві перемогти на 12-му етапі Джиро д'Італія-2020: тоді він фінішував другим. Цей результат все одно найкращим для українця в кар'єрі на гонках Гранд туру.

Хайлайти 12 етапу Джиро д'Італія-2020 з відривом Марка Падуна

Загалом Марк Падун став першим представником України на Джиро д'Італія за останні сім років.

• Bahrain-Mclaren продовжила контракти з дев'ятьма велосипедистами: Юкією Араширо, Філом Баухаусом, Чун-Каєм Феном, Генріхом Хаусслером, Марком Падуном, Германом Пернштейнером, Марселем Зібергом, Яном Тратніком та Стівеном Уільямсом.

Як Падун виступив на Джиро д'Італія-2020

• У класифікації молодих гонщиків на Джиро д'Італія Марк Падун посів 22 місце. Це другий результат у команді Bahrain–McLaren.
  • Також Марк Падун фінішував 46 у класифікації відриву - українець проїхав 75 кілометрів у відриві за три тижні Джиро.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start