Романчук вдруге за 8 днів оновив рекорд України на дистанції 400 м вільним стилем

Романчук вдруге за 8 днів оновив рекорд України на дистанції 400 м вільним стилем

Романчук вдруге за 8 днів оновив рекорд України на дистанції 400 м вільним стилем НОК України

Михайло "зняв" зі свого ж показника 8-денної давності 7 десятих секунди.

Михайло Романчук знову оновив рекорд України на 400-метрівці вільним стилем у 25-метровому басейні. Плавець фінішував на десятому етапі ISL з результатом 3:38.93.

Попередній рекорд Михайло встановив вісім днів тому, 1 листопада. Тоді він проплив дистанцію за 3:39.63, що було на 0.04 секунди краще, ніж попередній рекорд. Цього разу Романчук зняв зі свого ж рекордного показника - 0.7 секунди!

Читайте також: Михайло Романчук - про новий рекорд України та виступи на ISL-2020

Усю різницю плавець зробив на другій половині дистанції. Якщо порівнювати два запливи Михайла, то перша 200-метрівці була кращою під час першого рекорду - різниця 0.05 секунди. Однак під час встановлення другого (і чинного) рекорду, Романчук значно додав на другій половині дистанції - різниця 0.75 секунди між запливами.

У ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт після встановлення першого рекорду, Михайло Романчук зазначав, що він налаштований на новий рекордний час під час свого наступного запливу.

Це уперше в історії України комусь вдалося виплисти з 3:39.00 у 25-метровому басейні на 400-метрівці.

Такий результат приніс Михайлу перемогу на етапі ISL. Вона стала для нього другою на 400 метрах у цьому сезоні: у Романчука два перших місця, по одному - другому та третьому.

Результат десятого туру ISL на 400 метрів вільним стилем

  1. Михайло Романчук ("Аква Центуріонс", Україна) - 3:38.93
  2. Фернандо Шеффер ("ЛА Каррент", Бразилія) +2.14
  3. Том Дін ("Лондон Роар", Велика Британія) +2.98

Як Михайло Романчук виступає на ISL-2020

  • Михайло Романчук змагається за команду "Аква Центуріонс". До цього виграшу саме Романчук здобув єдину перемогу українських плавців на турнірі.
  • Михайло провів три матчеві зустрічі, зараз триває четверта. На дистанції 400 метрів вільним стилем він усі чотири рази був на подіумі: друге, перше, третє та перше місця.
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу