Спортсмен із Кам'янського став чемпіоном світу з шашок-100

Спортсмен із Кам'янського став чемпіоном світу з шашок-100 Фото: Леонід Бройтман

Юрій Анікєєв, вихованець Кам'янського шашкового клубу, виборов звання чемпіона та за неофіційною статистикою став абсолютним чемпіоном світу у сумі двох програм з шашок-100. Про це повідомив тренер спортсмена, віце-президент Національної федерації шашок України Леонід Бройтман.

7 – 8 листопада 2020 року в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з шашок-100 серед чоловіків та жінок. Змагання пройшли у двох програмах: з швидкої та блискавичної гри. У чемпіонаті взяли участь 34 спортсмена з Естонії, Латвії, Росії, Туреччини та України, у тому числі 15 чоловіків та 19 жінок.

"В перший день змагань Юрій Анікєєв впевнено стартував, вигравши поспіль 3 матчі. Прикра поразка у партії 6-го туру з Айнуром Шайбаковим відкинула його від трійки лідерів та вивела Шайбакова на перше місце. Проте результат Юрія у швидкій програмі чемпіонату світу став одним із найяскравіших досягнень української шашкової школи. Юрій Анікєєв, перемігши у ключових матчах Олександра Георгієва та Муродулло Амріллаєва, виборов звання чемпіона та за неофіційною статистикою став абсолютним чемпіоном світу у сумі двох програм", – сказав Леонід Бройтман – віце-президент Національної федерації шашок України.

За його словами, учасників змагань мало б бути набагато більше, але через другу хвилю пандемії С-19 відомі спортсмени багатьох країн в останній момент відмовилися брати участь у чемпіонаті.

Спортсмен із Кам'янського став чемпіоном світу з шашок-100Фото: Леонід Бройтман

Україна виграла чотири медалі на юніорському чемпіонаті Європи з дзюдо: три "срібла" та "бронза"

Спортсмени Дніпропетровщини здобули 15 медалей на командному чемпіонаті України з настільного тенісу

Збірна Дніпропетровщини виборола 18 нагород на всеукраїнській першості із кульової стрільби