Уперше за 91 рік. У ворота "Реала" призначили три пенальті в одному матчі

Уперше за 91 рік. У ворота "Реала" призначили три пенальті в одному матчі АР

Мадридці поступилися, пропустивши рекордні три голи з пенальті.

У матчі дев'ятого туру іспанської Ла Ліги сезону 2020/21 "Валенсія" на "Местальї" приймала мадридський "Реал". "Лос Чес" знаходяться у кризовому стані - влітку команду покинуло кілька лідерів, керівництво клубу конфліктує з уболівальниками.

До очного протистояння "Валенсія" перебувала на 16-му місці, а "Реал" - на другому місці турнірної таблиці Прімери.

Що відбулося

Фаворитом цього матчу вважався королівський клуб. "Вершкові" почали підтверджувати своє реноме голом Каріма Бензема на 23-й хвилині. Та потім сценарій матчу змінився.

Ще до свистка на перерву за гру рукою гравця мадридців Лукаса Васкеса у власному штрафному призначили пенальті: удар із "позначки" реалізував Карлос Солер. А перед завершенням дебютної 45-хвилинки Рафаель Варан відзначився автоголом - 2:1 на користь "Валенсії".

У другому таймі Солер ще двічі реалізував пенальті. Марсело сфолив проти Максі Гомеса, а потім рукою зіграв Серхіо Рамос. Таким чином, 4:1 - підсумковий рахунок.

Карлос Солер ніколи не відзначався дублем за "Валенсію", а в матчі з "Реалом" йому вдалося забити одразу тричі.

Таким чином, вперше з 1929-го року, коли була створена Ла Ліга, у ворота "Реала" призначили одразу три пенальті в одному матчі.

Після гри головний тренер чинного чемпіона Іспанії Зінедін Зідан прокоментував розгромний програш своєї команди.

"Важка поразка. Перші півгодини в нашому виконанні були непоганими, але після голу в наші ворота все пішло шкереберть. Три пенальті в наші ворота? Арбітр повинен за цим стежити. Занадто багато звалилося на нас. Не думаю, що суперник був краще готовий тактично", - заявив Зідан.

"Валенсія" - "Реал": огляд матчу

Однак Солер - не єдиний гравець, кому вдавалося забити тричі з пенальті в одному матчі.

Хто ще робив хет-трики з пенальті в одній грі

• Альфредо Ді Стефано – 1958 рік ("Реал" – "Сельта")
  • Ален Петернац – 1996 рік ("Вальядолід" – "Овьєдо")
  • Карлос Солер – 2020 рік ("Валенсія" – "Реал")

• "Реал" займає четверте місце в турнірній таблиці Примери, набравши 16 очок. У трійку лідерів входять "Реал Сосьєдад", "Вільярреал" і мадридський "Атлетіко".
  • "Валенсія" після цієї перемоги піднялася на дев'яте місце у Ла Лізі. Наразі у "Лос Чес" 11 очок.
  • "Валенсія" змогла забити чотири голи у ворота "Реала" вперше з 1999-го року. Тоді в рамках Кубка Іспанії на "Местальї" матч завершився з рахунком 6:0 на користь господарів.
  • Історія протистоянь "Реала" та "Валенсії" налічує 188 матчів. 49 перемог у "помаранчевих", 100 у "вершкових". 39 разів команди грали внічию. За забитими голами: 235:352 на користь "Реала".
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start